חוזרים לשגרה: תלפיות תערוך את ועידת שוק ההון והפנסיה באילת

תקיים את ועידת שוק ההון והפנסיה ה-8 שלה בעוד כשבועיים בהשתתפות כ-500 סוכנות וסוכנים שייהנו מהרצאות מקצועיות של בכירים בענף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ועידת שוק ההון והפנסיה ה-8 של בית הסוכן "תלפיות פמילי אופיס" תתקיים בעוד שבועיים באילת. הוועידה תיפתח ב-2 במאי ותמשך ארבעה ימים, בהשתתפות כ-500 איש. תלפיות הינו בית הסוכן הגדול בישראל, המונה כ-700 סוכנים וסוכנות ביטוח ונמצא בבעלות המנכ"ל והמייסד ראובן טיטואני.

בוועידה יינתנו הרצאות מקצועיות של אנשי מקצוע בכירים בענף, בינהם דודי צור, איציק בן ארויה, חני שפיס, עו"ד ג'ון גבע, אייל סיאני, רון קשת, דורון הורנפלד ועוד. בפני המשתתפים ירצה גם המנטור ניר דובדבני, וסקירה מיוחדת של המפה הפוליטית תינתן על ידי העיתונאי עמית סגל. בחלק האמנותי של הוועידה יתקיימו מדי ערב הופעות – הפרויקט של רביבו, אמן החושים נמרוד הראל ושלישיית מה קשור.

ראובן טיטואני. צילום: עמית ימין

בערב הראשון, ערב הגאלה החגיגי של הוועידה, ישתתפו השר לענייני מודיעין אלי כהן ובכירי הענף, בהם יהודה בן אסאייג – מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, אריק יוגב – מנכ"ל איילון, שמעון מירון – מנכ"ל הכשרה, רונן טוב – משנה למנכ"ל מיטב דש, דניאל כהן – משנה למנכ"ל הפניקס, שלומי תמן – משנה למנכ"ל כלל ביטוח, ליאור רביב – משנה למנכ"ל מגדל, דורון גינת – משנה למנכ"ל הראל. עוד בין המשתתפים: איציק שנידובסקי – מנכ"ל אנליסט, עומר דגני – סמנכ"ל ילין לפידות, ערן ספרנוביץ – סמנכ"ל מיטב דש.

בערב זה יתקיים גם טקס מצטייני השנה במסגרתו יוענקו אותות הוקרה לחברות המצטיינות בקטגוריות השונות אותן בחרו סוכני וסוכנות תלפיות.

סו"ב ראובן טיטואני, מייסד ומנכ"ל תלפיות: "אני שמח שיש לנו את ההזדמנות להוקיר את עבודתם הנפלאה של סוכני וסוכנות תלפיות. על אף חוסר הוודאות שהיה לאחרונה והאתגרים הנלווים לו, לא ויתרנו והצלחנו לקבוע את הוועידה הגדולה והחשובה הזו. השנה, לאור פניות רבות שקיבלנו, החלטנו לאפשר את השתתפותם של סוכנים וסוכנות שלא עובדים תחת תלפיות וזאת בכדי לאפשר להם להיחשף לעוצמה של תלפיות וליהנות מהערכים הרבים שיקבלו במסגרת הוועידה".

תמונה ראשית: Shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email