חוזר לפעילות: עוזי ארגמן נבחר מחדש ליו"ר ליסו"ב ביטוח

ארגמן: "אני מודה לנשיא הלשכה וחברי הדירקטוריון על האמון בי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב עוזי ארגמן נבחר ליו"ר דירקטוריון ליסו"ב ביטוח לארבע השנים הבאות. בכך, ארגמן סוגר מעגל וחוזר לתפקיד שמילא בקדנציה הקודמת בלשכה, טרם החליט להתפטר ביולי 2021, בעקבות חילוקי דעות עם הנהגתה הזמנית.

לדבריו, הוא אינו מסתכל לאחור וטוען כי "המשקעים חלפו מזמן ואין טעם לנבור באתמול אלא לעבוד במלוא הנחישות לעבר המחר, כחלק מלשכה מאוחדת וחזקה". לדבריו, "תנופת העשייה בליסו"ב תמשיך בדיוק מהנקודה בה עצרתי, כאשר המוטו המרכזי הוא לקדם כל העת את תכניות הביטוח הטובות ביותר, עם הכיסויים הטובים ביותר ובתנאים הטובים ביותר, עבור חברות וחברי הלשכה".

עוזי ארגמן | צילום: באדיבות המצולם

ליסו"ב משמשת כסוכנות הביטוח של הלשכה ומשכך לקוחותיה הם סוכנות וסוכני הביטוח. ארגמן מציין כי "תחום השירות הביטוחי לסוכנות ולסוכנים מאתגר במיוחד, בשל הצורך המתמיד להציף ערכים מוספים ייחודיים במוצרי החבות המקצועית והסיכונים. ערכים אלו מחייבים מתן פתרונות בהתאמה אישית לסביבת העבודה התובענית ולממשקי הפעילות של הסוכנות והסוכנים אל מול הלקוחות מחד והגופים המוסדיים מאידך".

עבודה משותפת

עוד אמר ארגמן: "להצפת ערכי השירות של הסוכנות תרומה מהותית גם בהגדלת מספר חברי הלשכה. ככל שהלשכה היא החותם המקצועי של הענף, הרי החברות בה מזמנת את האפשרות להשיג את תכניות הביטוח המיטביות למקצוע סוכן הביטוח, שלא ניתן לקבלן בשום מקום אחר. זהו, אם כן, שילוב ייחודי של תועלות ולרבות ביטוחיות וכלכליות, כמרכיב הגנה בסיסי לכל סוכנת וסוכן ביטוח. כל זאת, בכל תחום והיקף פעילות ועל רקע מאפיינים מהותיים, כמו רגולציה אקטיבית, שוק עסקי תחרותי והתגברות הדרישות והלחצים מצד הלקוחות".

ליסו"ב ביטוח בהובלת ארגמן טיפלה בשנים האחרונות, בין היתר, בהוספת רובד כיסוי הסייבר לצד ג' ואף לצד א' כחלק מהרחבת ביטוח האחריות המקצועית לסוכנות ולסוכנים; חידוש פוליסת "משרדית" לביטוח משרד הסוכן; במקביל, אחד מיעדיו המרכזיים של ארגמן בטווח הקצר הוא להביא לחידוש קולקטיב ביטוח שיניים לכל חברות וחברי הלשכה, בתנאים מיוחדים.

ארגמן: "אני מודה לנשיא הלשכה שלמה אייזיק ולחברי דירקטוריון הסוכנות על האמון הרב ביכולותיי להמשיך ולקדם תכניות ביטוח מיטביות לחברות ולחברי הלשכה. נגבש בימים הקרובים צוות מנצח לליסו"ב ביטוח, שיעבוד לפי הערכים בהם אני דוגל: מקצועיות, מחויבות, עבודת משותפת ומשתפת, ולא פחות חשוב מכך – כבוד הדדי ופרגון. אנו בליסו"ב נמשיך ונישא בשליחות המקצועית והחברתית למען השליחות היומיומית של הסוכנות והסוכנים, קל וחומר בתקופה מאתגרת מאי פעם". 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email