חידושים בתחום והרפורמה הצפויה בענף: עשרות סוכנים בכנס הבריאות של מחוז ירושלים

סוכנות וסוכני מחוז ירושלים התארחו ביום חמישי שעבר בהדסה עין כרם לכנס בריאות מקצועי. "כנס מוצלח במיוחד שכלל תכנים רבים, חידושים בתחום וסיור מיוחד במרכז הרפואי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי שעבר, ה-12 במאי, התקיים במרכז הרפואי הדסה עין כרם כנס בריאות מקצועי לסוכנות וסוכני מחוז ירושלים של הלשכה. את הכנס אירגן סו"ב עופר חורש, יו"ר המחוז, בשיתוף רו"ח חיים אלטמן מהדסה ובחסות מחוז ירושלים במנורה בראשות מנהל המחוז דוד בורנשטיין.

לדברי חורש, כ-50 סוכנים הגיעו לכנס המקצועי, ביניהם סוכנים שבמשך שנים רבות לא הגיעו לכנסים של הלשכה.

עופר חורש עם מנכ"ל הדסה, פרופ' יורם וייס

הכנס נפתח בהרצאה מרתקת של פרופ' מרדכי דובדבני, מנהל היחידה לאנדו אורולוגיה וריסוק אבנים בהדסה שהסביר בליווי סרטונים על חידושים בטיפול באבנים בדרכי השתן; בהמשך ישיר לחידושים, הרצה עו"ד מני אייבן מחברת פרש קונספט על תחליפי ניתוח וההגדרות בפוליסה לצורך תביעה. במהלך הרצאתו של עו"ד אייבן, כיבד את המשתתפים מנכ"ל הדסה, פרופ' יורם וייס, שברך את הסוכנים, נתן סקירה על הייחודיות של בית החולים הדסה ודיבר על רצונו לשיתוף פעולה עם סוכני הביטוח.

שירותים ייחודיים לסוכנים

בהמשך עלה לבמה יורם פרדינרו, מנהל אגף כלכלה בהדסה והסביר על השירותים הייחודיים של הדסה ועל המוקד המיוחד לסוכני הביטוח. לאחר הפסקה קצרה עלתה לבמה אורית קרמר, משנה למנכ"ל, מנהלת אגף בריאות במנורה. קרמר דיברה על חידושים ייחודיים של מנורה לסוכנים וללקוחות החברה, הסבירה על כיסוי טכנולוגיות TOP של החברה ועל יישוב תביעות ככלי מכירה.

חורש, שהנחה את הכנס, הסביר לסוכנים על הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות המתוכננת לקראת סוף השנה. המשתתפים המשיכו בסיור מעניין שאותו הדריך פרופ' איל הרצוג, מנהל המחלקה הקרדיולוגית במרכז הרפואי הדסה, סיור במחלקה שהתמקד במחלקת הצנתורים המתקדמת של המרכז הרפואי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email