"חידושים ועדכונים בתוכנות למשרד הסוכן"

השתלמות זום שערכה הלשכה בשיתוף המכללה לפיננסים וביטוח הציגה כלים טכנולוגיים חדשניים לסוכני הביטוח. ההשתלמות זמינה לצפייה בעמוד הפייסבוק של המכללה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שלישי שודרה השתלמות זום של ועדת הטכנולוגיה בראשות סו"ב עמוס גואטה בדף הפייסבוק של המכללה לפיננסים וביטוח. הנושא היה 'חידושים ועדכונים בתוכנות למשרד הסוכן'. במפגש הוצגו כלים טכנולוגיים חדשניים לשימוש סוכני הביטוח. לצד גואטה הנחה את המפגש גם סו"ב מוטי הרשקו סגן יו"ר הוועדה.

לדברי גואטה, ההשתלמות הייתה מוצלחת ביותר וזכתה לאחוז צפייה גבוה של למעלה מאלף איש. מי שהחמיץ את ההשתלמות יכול לצפות בה בווידאו בדף הפייסבוק של המכללה, כמו גם בשאלות ובתשובות שעלו בעקבות ההשתלמות.

זום ועדת הטכנולוגיה בשיתוף המכללה. צילום מסך מתוך זום

"חשוב להבהיר שאין בהצגת בתי התוכנה משום המלצה על תוכנה כזאת או אחרת, וכל מטרתנו לאפשר לחברי הלשכה להתרשם מקרוב מהמוצרים", הוסיף גואטה.

בפאנל השתתפו: רועי סגל מחברת רואטו שהציג מערכת פרימיום לניהול לקוחות בתחום פיננסים, פנסיוני, סיכונים ואלטרנטיבי; אילנית פלג מחברת SMS2010 שהציגה כלים טכנולוגיים כמו מערכת לאיתור פוטנציאל עסקי ושווי לקוחות הסוכן המתבססת על דוחות העמלות של הסוכן ומאפשרת שליטה מלאה של הסוכן בהכרת העסק וחלוקת המשאבים בצורה נכונה, שיגור הצעות ישירות ליצרנים עם היזון חוזר לביצוע ועוד; אביעד אלפסי, באפי, הציג את צ'טבוקס – שירות ללקוחות מול הווטסאפ. ללא הגבלת משתמשים במקביל ודרך מספר טלפון אחד. גם אם הלקוח מחייג למשרד – השיחה יכולה לעבור אוטומטית להמשך שיחה בווטסאפ, קיצור תהליכים וזמני תגובה, שיחות מול לקוחות במקביל ועוד.

מוצר נוסף של באפי שהוצג הוא פריזבי – ממשק להנגשת הצעת המחיר הטובה ביותר ללקוח דרך אתר הסוכן או הקולקטיב שהוא מבטח; ובומרנג – טעינת כל מסמך לחתימה מרחוק.

גולן נשיא מחברת YPAY הציג תוכנה מלאה להנהלת חשבונות חד-צדית, הכוללת הפקת מסמכים אונליין ללא הגבלת כמות. חינם לסוכני הביטוח; בוקי פלטו מחברת switch הציע הקמת אתר חדש מעוצב לסוכן, מותאם למובייל, מאובטח ומהיר במחיר חודשי נמוך ובזמן הקמה מהיר; אמיר צימר יועץ טכנולוגי דיבר על שימושי הזום ויישומי הווטסאפ העסקי – הפשטות לצד מגוון הפונקציות הרחב שבהם.

"אני מודה לצוות המסור של המכללה לפיננסים וביטוח וללשכה שעזרו רבות כדי להביא למימוש את ההשתלמות – לחוה פרידמן, יו"ר המכללה, לדבי מורנו מנהלת המכללה, למוטי ארבל מנכ"ל הלשכה, לליאור הורנצ'יק מ"מ וסגן נשיא הלשכה שמלווה ועזר רבות לפעילות ועדת הטכנולוגיה ולשי בלייך מנהל מערכות המידע בלשכה. בהשתלמות הבאה יציגו נציגים נוספים של בתי תוכנה אחרים את המוצרים שלהם עבור סוכני הביטוח", מסכם יו"ר הוועדה הטכנולוגית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email