"חיוני שיותר ויותר לקוחות ישתמשו ויעזרו בסוכני הביטוח"

הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת נשא דברים בכנס המחוזות של הלשכה, בהם התייחס, בין היתר, למעמד הסוכנים ולרפורמת הבריאות שמקדמת הרשות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אנו רואים גידול משמעותי של האוכלוסייה והנכסים בישראל בשנים האחרונות. אין ספק שמדינתנו מהווה כר פורה לעשייה ולצמיחה של  עסקים, בוודאי גם בתחום הביטוח. עלינו לדאוג שעסקים אלה ימשיכו לפרוח. אנו מצפים שסוכני הביטוח יהיו אנשי עסקים ויהוו חלק משמעותי ביצירת ערך ללקוחות. בעיני חיוני שיותר ויותר לקוחות ישתמשו ויעזרו בסוכנים".

משה ברקת. צילום: רמי זרנגר

כך אמר אתמול ד"ר משה ברקת, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון בכנס המחוזות הארצי של לשכת סוכני הביטוח. ברקת בירך את המשתתפים בנאום באמצעות ה"זום".

מתייעצים עם הלשכה

עוד לדברי ברקת למשתתפי הכנס: ״אני שמח על ההזדמנות לדבר כאן בפניכם בכנס המחוזות הארצי של לשכת סוכני הביטוח. לביטוח היום יש ערך אדיר ומשמעותי עבורנו, דוגמה מרכזית לכך אנו יכולים לראות בנושא הבריאות שכולנו חווים אותו ביתר חריפות בתקופה האחרונה עם משבר הקורונה.

"בימים הקרובים אנו הולכים להשיק רפורמת בריאות משמעותית. התייעצנו בעניין גם עם הצוות הנוכחי של לשכת סוכני הביטוח, כמו גם עם נציגי הלשכה בעבר.

"לסיום, בתקופה האחרונה יצא לי להכיר את נשיא הלשכה החדש שלמה אייזיק. אייזיק הוא איש עסקים מצוין, אך אני גם גיליתי שהוא איש של אנשים וניכרת הדאגה שלו לא רק כלפי הסוכנים אלא גם כלפי ציבור הלקוחות.

"המכנה המשותף לרשות, לכם כלשכת סוכני ביטוח, ולכל העוסקים בענף, זה הדאגה והאכפתיות כלפי האזרחים שלנו. רק באמצעות עשייה מתמדת ובשיתוף פעולה פורה נוכל להמשיך וליצור ענף משגשג״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email