חיזוק הקשר האישי בין הסוכן לחברה

הכשרה קיימה מפגש עם סוכני הבית בהשתתפות המנכ"ל. בכנס שיתפו עם הסוכנים גם את מטרות החברה לשנת 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה חברה לביטוח קיימה השבוע מפגש לסוכני הבית במשרדי החברה בראשות מנכ"ל החברה שמעון מירון, והמשנה למנכ"ל וראש חטיבה לביטוח כללי ערן אופיר, תוך הקפדה על קיום תקנות התו הסגול. מטרת המפגש הייתה לשתף עם הסוכנים את מטרות החברה לשנת 2021, ולשמוע את הבקשות ואת הנקודות הכואבות איתם מתמודדים סוכני הביטוח ולחזק את הקשר האישי בין הסוכן לחברה.

עוד נכחו באירוע גם צוות המטה, אניה שלזינגר, מנהלת מערך העסקים וביטוח משנה, עינת חדש  מנהלת תחום הפרט ומיכל מורנו, מנהלת מחוז חיפה.

שמעון מירון | צילום: הכשרה חברה לביטוח

בין הנושאים שהועלו במפגש: אתגרי ענף הביטוח במציאות המשתנה בה אנו חיים, התמודדויות שצפויות בשנת העסקים 2021, משבר הקורונה כמאיץ תהליכים, ופתרונות אפשריים להתמודדות עם מהפכת האינשורטק בישראל.

"למפגשים הללו חשיבות רבה בחיזוק הקשר עם סוכני הביטוח, ביצירת תחושת השייכות והעמקת מערכת היחסים שלנו עימם. מדובר בפלטפורמה להעצמה וטיפוח סוכני העלית של החברה, תוך מתן ביטוי מעשי לערכי המותג 'הכשרה', בדגש על פתיחות ונגישות. אחת מתוכניות העבודה לשנת העסקים הבאה הוא חיזוק הקשר מול סוכני הביטוח ושיפור תהליכי העבודה וחשוב היה לי לשתף אותם בתוכניות העבודה המשותפות שלנו, ולקבל מהם את החיזוק לכך", אמר מירון.

במסגרת המפגש העלו סוכני הביטוח הצעות ייעול לתהליכי עבודה משותפים ובקשות לשיפור העבודה בשנת העסקים 2021, וכן, חיזוק הקשר האישי בין סוכני החברה למערך מטה החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email