חיזוק מקצועי למערך היועצים החיצוניים של הלשכה

פירמת עורכי הדין M.M.G & Co הצטרפה למערך היועצים של לשכת סוכני הביטוח ותעניק לחברים ייעוץ משפטי אישי; מערך יועצי הלשכה כולל כבר למעלה מ־50 יועצים במגוון תחומים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח מקבלת חיזוק מקצועי, נשי וחשוב בייעוץ משפטי מקצועי מבית פירמת עורכי הדין M.M.G & Co, אשר יוענק לחברים בלשכה. הייעוץ המשפטי מהפירמה יינתן לחברים בנושאים: דיני עבודה, לשון הרע, דיני משפחה ותעבורה.

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה, אמר כי הוא מקדם בברכה את מינוי עו״ד בלהה מצגר ועו״ד שלי אדרי כחלק ממערך יועצי הסוכנים בלשכת סוכני הביטוח בישראל. "אין ספק שהצטרפותן מהווה חיזוק לצוות היועצים של סוכני הלשכה. בפני הסוכנים אתגרים רבים ואני סמוך ובטוח כי שילובן יהווה מכפיל כוח ויעמיד למול הסוכנים בעלות מקצוע מהשורה הראשונה".

מימין: מצגר ואדרי. "השירות המקצועי ביותר לסוכני וסוכנות הביטוח". צילום: גיל נחושתן

"אני רואה בבחירת משרדנו כמייעץ ללשכת סוכני הביטוח בתחומי התעבורה, עבודה, משפחה ולשון הרע כהבעת אמון בצוות המקצועי של הפירמה. אנו נעשה כל שביכולתנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לרווחת כלל סוכני הביטוח", אמרה עו"ד מצגר, שותפה מייסדת ב-M.M.G.

עו"ד אדרי, מנהלת המחלקה האזרחית בפירמה הוסיפה: "אנו גאות ונרגשות על הצטרפותנו לצוות היועצים של לשכת סוכני הביטוח בישראל. נפלה בחלקנו הזכות לבוא לעזר חברינו בלשכה, על מנת לתת מענה בכל שאלה מקצועית בתחומים שנוגעים בנו בשגרה ולא תמיד יודעים כיצד להתמודד איתם".

סו״ב ליאור הורנצ׳יק, סגן ומ״מ נשיא הלשכה, המנהל את מערך היועצים החיצוניים ללשכה, חותם את הברכות על המינוי: "אני מברך על הצטרפותן ואין לי ספק כי הן יהוו תוספת משמעותית ליועצי הלשכה ויסייעו להביא לפתרונות בסוגיות העומדות על הפרק. צירופן יהווה עוד נדבך במערך הסיוע לסוכני וסוכנות הביטוח בזמינות מירבית. מאחל להן הצלחה רבה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email