חיזוק משמעותי: מיזם ההתנדבות של הלשכה כולל כעת גם ייעוץ משפטי

משרד עוה"ד הראל קן־דרור הצטרף למיזם המשותף של הלשכה עם עמותות "נולדת לנצח" ו"גמאני"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוספת מהותית למיזם המשותף של הלשכה עם עמותות "נולדת לנצח" ו"גמאני". משרד עורכי הדין הראל קן-דרור, יועצי מחוזות הצפון וב"ש בלשכה, הצטרפו בהתנדבות לטובת המיזם ההתנדבותי של הלשכה.

המשמעות היא כי בנוסף לייעוץ המקצועי בתחומי הביטוח לו זוכות החולות ובני משפחותיהן, הן יקבלו גם ייעוץ משפטי מעורכי הדין שבמשרד הראל קן-דרור.

ליאור קן דרור | צילום באדיבות הלשכה

לדברי סו"ב משה בן פורת, ממובילי המיזם לצד סוכני הביטוח אניה לוין (סגנית הנשיא) ואלי שטרק (יו"ר הוועדה לקשרי קהילה בלשכה), מיד לאחר הצטרפות משרד עורכי הדין, טופל מקרה של חולת סרטן, שקיבלה 75 אלף שקל פיצוי בגין פוליסות מחלות קשות, למרות שעל פי הפוליסה היא זכאית ל-100 אלף שקל. החברה הסבירה לחולה שלא גילתה בעת הצטרפותה לביטוח, שסבלה מ"כבד שומני". החברה טענה, כי אם היתה יודעת שהיה לה כבר דומני טרם הצטרפותה לפוליסה, היא הייתה מייקרת לה את הפרמיה ב-25%. אי כך, היא זכאית רק ל-75% מהכיסוי.

"בכי מצמרר"

משרד עוה"ד נכנס מיד לפעולה ושיגר מכתב לחברת הביטוח בחתימתו. "סיפרתי על כך לחולה, והיא בכתה בכי מצמרר בטלפון כשהודתה לנו", מספר בן פורת.

עוד לדבריו, משרד עוה"ד הראל קן-דרור, יפעל בהתנדבות במסגרת המיזם, וזאת לטובת חולות הסרטן ומשפחותיהן. "הטיפול הראשוני שלהם יתנהל מול חברת הביטוח ומול ביטוח לאומי. זאת בשורה מרגשת לחולות ומשפחותיהן שעד כה התנהלו לבד מול הבירוקרטיה שלא פעם מלווה בהיבטים משפטיים", הוא מוסיף.

בעקבות הסיוע המשפטי למיזם, כל סוכן מתנדב בלשכה שנתקבל בסיטואציה בו נדרשת עזרה משפטית, יעביר את המקרה לידי בן פורת והוא יעביר אותו לעו"ד ליאור קן-דרור ממשרד הראל קן-דרור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email