חיזוק שיתוף הפעולה: נחתמה אמנת שירות בין איילון ביטוח ולשכת סוכני הביטוח

אמנת השירות קובעת כי איילון תפעל לחיזוק מקצועי של הסוכנים ותתנהל עמם בשיתוף פעולה למען מבוטחי החברה. הלשכה פועלת לחתימה על אמנה דומה עם חברות ביטוח נוספות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל איילון ביטוח שרון רייך ונשיא לשכת סוכני הביטוח סו"ב שלמה אייזיק חתמו היום על אמנת שירות ראשונה מסוגה, הקובעת כי חברת הביטוח והלשכה – המאגדת את אלפי סוכני הביטוח בישראל – יפעלו להגברת שיתוף הפעולה וכי איילון תימנע מהעברת הצעות באופן ישיר ללקוחות הסוכנים.

בצעד זה מבקשת איילון לשקף לסוכנים כי איילון ממשיכה להיות חברה המשווקת את הפוליסות שלה באמצעותם, לרבות באמצעות הכלים הדיגיטליים שהחברה מפתחת עבורם, וכי סוכני הביטוח הם מבחינתה אנשי מקצוע מהותיים שפעילותם משיאה ערך רב בענף הביטוח.

אמנה איילון אי תחרות
נשיא הלשכה שלמה אייזיק ומנכ"ל איילון שרון רייך במעמד החתימה. צילום: גיא קרן

באמנה נקבע עוד כי איילון תעניק לסוכני החברה שירות איכותי ומקצועי למען המשך הצלחתם העסקית וכן תפעל לחיזוק המקצועי של סוכני החברה, באמצעות הדרכות והשתלמויות מקצועיות, עדכונם בנושא מוצרים חדשים והתמודדות עם החברות הישירות. איילון אף תפתח ותעניק לסוכנים כלים דיגיטליים למכירה ושירות, לטובת סיוע והצלחה גם בהיבטים הדיגיטליים. לצד זאת, תמשיך איילון לספק לסוכניה לידים למכירות.

תפקיד מפתח בצמיחה

מאז כניסתו של המנכ"ל רייך לתפקידו לפני כחודשיים איילון יוזמת שורה של מהלכים לחיזוק פעילותה כחברת סוכנים ולחיזוק ערוץ הסוכנים. עם החתימה אמר רייך: "הקשר של איילון עם סוכניה הוא קשר של עשרות שנים אשר בלתי ניתן להתרה, אבל היום אנחנו נותנים לו תוקף רשמי.

"אנחנו מאמינים כי כיום הסוכן צריך לפעול בהיברידיות. אנחנו נעניק לסוכני איילון כלים דיגיטליים ומקצועיים אך אלה לא יחליפו את השירות האישי והמקצועי שהסוכן מעניק, כי ברגע האמת, לקוח רוצה לדבר עם איש מקצוע ולקבל שירות אישי. לסוכני הביטוח יש תפקיד מפתח בפעילותה של איילון, בצמיחה שלה וברווחיות שלה. ברצוני להודות לסוכנים וכמובן ללשכה ולנשיא אייזיק על שהרימו את הכפפה ומאפשרים למהלך החדשני ופורץ הדרך הזה לצאת לפועל".

החוליה המקשרת

נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק אמר במעמד החתימה: "העולם משתנה, ומטבע הדברים הדיגיטציה תופסת מקום גדול יותר בחיי כולנו – אבל על רקע כל השינויים התפקיד החשוב שממלאים סוכני הביטוח רק מתחדד. הם החוליה המקשרת בין בעל הפוליסה ובין חברת הביטוח, והם ימשיכו למלא את התפקיד הזה במקצועיות ובמסירות כפי שעשו עד היום. אני מודה לאיילון על שהשכילה להבין זאת ויזמה את אמנת השירות, בתקווה שחברות הביטוח הוותיקות האחרות ילכו בעקבותיה ויצטרפו למהלך, שממנו כל הצדדים יוצאים נשכרים".  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email