חיילים משוחררים יוכלו לממן את לימודיהם במכללה באמצעות כספי הפיקדון

לאחר שנתיים וחצי של מאמץ קיבלה המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח אישור ממשרד הכלכלה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח קיבלה את אישור משרד הכלכלה למימוש כספי פיקדון של חיילים משוחררים ללימודים בה. בעקבות זאת המכללה מופיעה כעת ברשימת המוסדות המומלצים של היחידה להכוונת חיילים משוחררים בצה"ל. בימים אלה כבר לומדים מספר חיילים משוחררים לרישיון סוכן במכללה. האישור התקבל לאחר שנתיים וחצי של מאמץ משותף של מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, מנהל המכללה, רונן דניאלי, וסו"ב דביר רפ, יו"ר ועדת הסוכנים הצעירים בלשכה.


דביר רפ

בתחילת 2015 יזם רפ את הרעיון ליצור קשר עם היחידה להכוונת חיילים משוחררים כדי שתפנה חיילים אל המכללה. לאחר בירור הובהר כי תנאי הסף לשיתוף פעולה עם היחידה הוא הכרה של משרד הכלכלה במכללה כמוסד לימודי המאושר ללימודים בכספי הפיקדון. "בשנתיים האחרונות עמלו רענן שמחי ורונן דניאלי והצליחו לקבל את האישור הודות למאמציהם ולרמתה הגבוהה של המכללה", מספר רפ. "אני רואה בכך תרומה ענקית להגדלת מספר התלמידים בסניפי המכללה ברחבי הארץ והכנסת דם חדש וצעיר ללשכת סוכני ביטוח. הוועדה לסוכנים צעירים עשתה ותמשיך לעשות כל פעולה אשר תתרום לקידומם המקצועי של סוכני הביטוח הצעירים בישראל ולהגדלת מספר סוכני הביטוח הנכנסים לענף".

"לאחר עבודה סזיפית של יותר משנתיים לקבלת ההכרה ממשרד הכלכלה, יצרתי קשר עם יו"ר היחידה תא“ל (מיל') דבורה חסיד כדי לקדם את הנושא. נפגשנו עם אנשי היחידה ובעקבות הפגישה קיבלנו מהיחידה את ברכת הדרך", אומר שמחי. "הלשכה מעניקה כלים מקצועיים מרובים לסוכנים הצעירים שיהיו מנהלי הסיכונים המשפחתיים של אזרחי המדינה, וכעת פתחנו גם בפני החיילים המשוחררים את הדלתות להשתלב במשק הכלכלי והעסקי של ישראל".

לדברי דניאלי, "מדובר בהישג למכללה וללשכה כי לא היינו שם עד היום. מעתה יוכלו החיילים המשוחררים לנצל את דמי הפיקדון לטובת לימודים במכללה לפיננסים וביטוח. כמו כן, נהיה ברשימת ההמלצות של היחידה להכוונת חיילים משוחררים ונשתתף ביריד של היחידה עם ביתן משלנו בו נוכל לשווק את הלימודים במכללה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email