חילופים בצמרת: אלברט גבאי מונה לתפקיד יו"ר MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכן הביטוח הוותיק אלברט גבאי (55), בעל סוכנות הביטוח אלברט גבאי בירושלים, ימונה בשבוע הבא לתפקיד יו"ר MDRT ישראל. גבאי יחליף את אלון אבן חן, שמילא את התפקיד בשנתיים האחרונות בהצלחה רבה.

אלברט גבאי הוא סוכן ביטוח מורשה מאז 1989 (29 שנה), הוא מתמקד בתחום ביטוחי החיים, בריאות, פנסיה ופיננסים. גבאי הוא בוגר המכללה לביטוח בתוכנית ללימודים גבוהים בענף ביטוח החיים, בעל תואר C.L.U.

בסוכנות הביטוח שבבעלותו 8 אנשי צוות ומנהלי תיקים. את שירותו הצבאי עשה בחיל הצנחנים, כיום הוא משרת כרס"ן במילואים בתפקיד סמג"ד.

אלברט גבאי | צילום סו"ב נאוה ויקלמן

מאמין בשליחות

גבאי הוא חבר ותיק בארגון הבינלאומי היוקרתי לביטוח חיים ה־MDRT) Milion Dollar Round Table) המונה כיום כ־66 אלף חברים מ־71 מדינות בכל רחבי העולם. הוא הצטרף לארגון לפני 26 שנה ומזה כ־20 שנה הוא משמש ברציפות כחבר ב־Top Of The Table TOT (טופ אוף דה טייבל) שבו יכולים היום להיות חברים מי שיש להם הכנסות מעמלות על מכירת ביטוחי חיים, או פרמיות חדשות, לפחות פי שישה מהמכסה הרלוונטית המחייבת חבר רגיל של ה־MDRT.

לדבריו, הוא מקפיד להיות נוכח בכל הכנסים השנתיים של הארגון בחו"ל; "אני ממאמיני ומקימי מורשת ה־MDRT בישראל. במהלך עשרים השנה האחרונות מכהן חמש קדנציות כחבר הנהלה ב־MDRT ישראל", הוא מציין.

לפני עשר שנים, אף היה חבר בצוות הקמה, עיצוב ותכנון אתר האינטרנט העולמי של TOT המקורבים לאלברט גבאי אומרים עליו שהוא "מהאוהבים הנלהבים של ענף ביטוח החיים, מאמין בעבודת השליחות ומסירות ללא פשרות".

ב־28 באוגוסט יקיים MDRT ישראל כנס חגיגי ובו יבוצעו חילופי המנהיגים של המועדון. אלון אבן חן אמר ל"ביטוח ופיננסים": "אני עוזב בסיפוק ומשאיר אחרי מועדון מקצועי ומוביל בעל מסורת של פעילות למען החברים ועבור הקהילה.

מועדון בעל מוניטין שדעתו נשמעת ונחשבת ב־ MDRT העולמי. אני מותיר לממשיכי קהילה מקצועית גאה, מיוחדת ובעלת מעמד בענף הביטוח. אני מאחל ליו"ר הבא של מועדון MDRT־ישראל, אלברט גבאי, את מלוא ההצלחה ומביע תקווה כי יצליח אף יותר ממנו, בכל תחום הקשור למועדון ולקהילה של סוכני הביטוח הפנסיוני והפיננסים".

בשבוע הבא יפורסם ראיון הסיכום עם סו"ב אבן חן, היו"ר היוצא. שבוע לאחר מכן יפורסם ראיון עם היו"ר החדש – סו"ב אלברט גבאי. שיהיה בהצלחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email