חילופים בצמרת: מנחם קלי מפנה מקומו לרן קלי כיו"ר הקבוצה

אבי מור מונה לתפקיד מנכ"ל קבוצת קלי; מנחם קלי ישמש כנשיא הקבוצה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת קלי, ברוקר החיסכון הפנסיוני וההשקעות הפרטי הגדול בישראל, הודיעה היום על סבב מינויים בצמרת בקבוצה. מנחם קלי, יו"ר הקבוצה ומייסדה, ישמש נשיא הקבוצה. לתפקיד יו"ר הקבוצה מונה רן קלי, אשר כיהן בחמש השנים האחרונות כמנכ"ל הקבוצה. אבי מור, ששימש מנכ"ל קבוצת הלקוחות העסקיים בקבוצה, ימונה למנכ"ל הקבוצה במקומו של רן קלי.

מנחם קלי אמר: "ייסדתי את קבוצת קלי בשתי ידיי לפני כ-50 שנה ואני זוכה ללוות במסע מרתק את הקבוצה ואת התפתחותה. הקבוצה, שהחלה את דרכה כסוכנות ביטוח, הפכה עם השנים למנהלת ההסדרים הפנסיוניים הפרטית הגדולה במשק ובהמשך גם לברוקר מוביל בתחום הפיננסים, הבריאות והסיעוד.

מנחם קלי | צילום: יח"צ

"בשנים האחרונות, בהובלתו של רן קלי כמנכ"ל הקבוצה, הרחבנו את מגוון השירותים ללקוחות הפרטיים, מתוך תפיסה של ניהול סיכונים משפחתי, המחייבת הסתכלות הוליסטית על מכלול הנכסים הפיננסיים והביטוחיים של הלקוח. במקביל, המשכנו בפיתוח השירותים לתאגידים, בין היתר בתחום ניהול השקעות ההון העצמי. שני תחומים אלה צפויים להמשיך ולהתפתח בשנים הקרובות".

רן קלי, היו"ר הנכנס, הוסיף: "חילופי הדורות בקבוצה ומינויו של אבי מור, אשר צמח בקבוצה במגוון תפקידים, מבטיחים רציפות והמשכיות באסטרטגיה העסקית של קבוצת קלי. בכוונתנו לשמר את הייחודיות שלנו כגוף בלתי תלוי ואובייקטיבי, המציע ללקוחותיו פתרונות מיטביים של מגוון חברות ביטוח ובתי השקעות, מלווה אותם בצמתי החיים, ומתכנן קדימה עבורם".

*תמונה ראשית: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email