חילופי תפקידים: ברק סורני פורש מפסגות

את סורני יחליף בתפקיד המנכ"ל ראובן קפלן שסיים לאחרונה קדנציה בת 4 שנים כמנכ"ל עמידר; סורני: "אני מסיים כהונה ארוכה ומלאת עשייה בבית ההשקעות המוביל בישראל"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ברק סורני, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות, הודיע לדירקטוריון החברה על בקשתו לסיים את תפקידו לאחר שלוש שנות כהונה כמנכ"ל בית ההשקעות וכ־21 שנים בקבוצת פסגות. סורני ימשיך ויכהן כיועץ לבית ההשקעות.

דירקטוריון בית ההשקעות מינה בתחילת השבוע את ראובן קפלן למנכ"ל בית ההשקעות. הוא יכנס לתפקידו בימים הקרובים.

ראובן קפלן | צילום: ענבל מרמרי

 

קפלן לא מגיע משוק ההון; לאחרונה הוא סיים קדנציה של ארבע שנים כמנכ"ל עמידר, קודם לכן כיהן שמונה שנים בכלל ביטוח כמשנה למנכ"ל וכמנכ"ל כלל בריאות. בנוסף כיהן כמנכ"ל שחל ישראל וכמנכ"ל השמירה מדיקל. קפלן בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון עם התמחות בשיווק ומימון מהמכללה למנהל.

מדירקטוריון פסגות נמסר: "ראובן קפלן מביא עמו עשרות שנים של ניסיון במגזר הפרטי, בשוק ההון ובעולם הציבורי. אנו מאמינים שיכולות הניהול המוכחות שלו בתפקידיו המגוונים והניסיון הרב שצבר יסייעו לקבוצה לעמוד בפני האתגרים ולמנף את פעילותה העסקית לטובת העמיתים שלנו".

ראובן קפלן מסר: "אני מבקש להודות לדירקטוריון פסגות על האמון שנתן בי. כבית ההשקעות הגדול והמוביל בישראל על פסגות מוטלת החובה והאחריות לנהל את הכסף של העמיתים שלנו בצורה מושכלת ולאפשר להם לחסוך ולהשקיע בצורה המיטבית למען העתיד שלהם. עובדי ומנהלי החברה ידועים כחוד החנית של שוק ההון ואני מחויב להצעיד את החברה קדימה יחד איתם".

ברק סורני מסר: "אני מסיים כהונה ארוכה ומלאת עשייה בבית ההשקעות הגדול והמוביל בישראל. התחלתי את דרכי בשנת 1998 כאנליסט בחברת גמולות, שנרכשה על ידי פסגות בשנת 2008 , ואני מסיים את דרכי בקבוצה בגאווה ובסיפוק כמנכ"ל. במהלך שנים אלה שינה שוק ההון את פניו באופן משמעותי ואני גאה בעשייה שלנו לשמירה על כספי לקוחותינו במקצועיות, בחדשנות ובאחריות".

"בכל אחד מהתפקידים בהם כיהנתי מצאתי לצדי את האנשים הטובים והמקצועיים ביותר שיש בשוק ההון הישראלי. השנים הללו תהיינה חקוקות בליבי לעד. אני מודה לעובדי ומנהלי פסגות, לדירקטוריון ולבעלי המניות על ההזדמנות להוביל את בית ההשקעות הגדול בישראל. אמשיך ואסייע לבית ההשקעות כיועץ. איחולי הצלחה למנכ"ל החדש ראובן קפלן. אני בטוח שניסיונו הרב יתרום לפסגות ויחד עם עובדי החברה יכבשו פסגות חדשות".

בדיקרטוריון החברה מסרו עוד ל"ביטוח ופיננסים" כי סורני כיהן כמנכ"ל בתקופה מאתגרת עם שינויים רבים, בהם הרפורמה בתעודות הסל, הכניסה לפנסיה הנבחרת, שינויי חקיקה ורגולציה ועוד. ברק כיהן גם כיו"ר בשתי חברות בנות מרכזיות בקבוצה וסייע לה לעמוד באתגרים עימם התמודדה בשנים האחרונות במקצועיות ובאחריות. הוא ימשיך להיות חלק מבית ההשקעות ויכהן כיועץ לבית ההשקעות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email