חילופי תפקידים ב-MDRT ישראל

פיני חג'ג' נפרד מהנהלת MDRT ישראל והעביר השרביט לאבשלום מוסקוביץ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הנהלת ארגון MDRT ישראל נפרדה השבוע מפיני חג'ג', יו"ר הארגון בשנה האחרונה. יחליף אותו בתפקיד אבשלום מוסקוביץ, שנבחר לתפקיד היו"ר וייכנס לתפקידו ב-1 בספטמבר. האירוע המרכזי התקיים במלון "כרמים" בקרית ענבים. כהונת יו"ר ארגון MDRT במדינה קוצרה לשנה, בהנחיית הארגון העולמי.

במפגש נכחו גם נשיא הלשכה בפועל סו"ב יוסי אנגלמן, מנכ"לית הלשכה עו"ד בשמת כרמון, יוסי מנור יו"ר אוקיאנה ואירופה בארגון העולמי ויושבי הראש לשעבר אלון אבן חן ואלברט גבאי.

לאחר הברכות המרגשות של המשתתפים, נשא היו"ר היוצא פיני חג'ג' נאום מרגש ואיחל הצלחה רבה ליו"ר הנכנס.

אירוע הפרידה מפיני חג'ג'. צילום: רים שוקחה

"הייתה לי הזכות האדירה לעמוד בראש הארגון המופלא הזה בישראל במשך השנה החולפת", אמר חג'ג', "כידוע, שנה זו תקופה קצרה מאוד ורק לפני כמה ימים נכנסתי לתפקיד לא רחוק מפה בירושלים ותיכף ומיד, שנה חלפה לה. בהזדמנות חגיגית זו שיוסי מנור פה, הייתי רוצה לבקש את השפעתך במטה, שהדבר הזה לא יחזור ויו"ר ישראל הנכנס ישרת לפחות שנתיים.

פעילות משמעותית

למרות התקופה הקצרה יחסית, למרות המגיפה הנוראית וההגבלות שצצו חדשות לבקרים, אני חושב שהספקנו לעשות כמה דברים משמעותיים:

– הכנס הווירטואלי הראשון שהיה ברמה גבוהה ביותר ואף זכה לשבחים מצד הסוכנים ברמת שביעות רצון ששברה שיא של כל הזמנים.

– זכיתי להיפגש עם ראשי ה-MDRT  באיחוד האמירויות שקיבלו אותי בכבוד רב, באמת לא להאמין כמה אהבה, הערכה והערצה יש לתושבים בדובאי אלינו הישראלים.

– הצלחנו לשדרג באופן בולט ביותר את ההכרה ואת המודעות של הלשכה בארגון והיום ה-MDRT הוא החלקה הכי בולטת בשטח בעייני כל העושים במלאכה בלשכה גם מצד ההנהלה וגם מצד הסוכנים שהם בעלי תפקידים בלשכה.

– הפקנו כנס פרונטלי מרשים ביותר בירושלים שכלל מרצים שההד של דבריהם עדיין מהדהד אצל רוב המשתתפים, שילבנו רוח, מוטיבציה ואנרגיה בצד חומר והנאה רבה.

– חיזקנו באופן משמעותי את החשיבות של הארגון אצל חברות הביטוח, קישרנו את "כלל" באופן מחייב לארגון ונמשיך לחבר חברות נוספות עד שכל החברות ירצו מאוד בקרבתנו.

– הצלחנו להוציא התחייבות מחברת הביטוח "כלל" לממן את דמי החבר עבור חברות בפעם הראשונה לכל סוכן צעיר שירצה להיות חבר, זה לבד אמור לאפשר לנו להצעיר את הגיל הממוצע בארגון ולהכניס רוח צעירה ודינמית לארגון.

– הפקנו עיתון דיגיטלי המיוחד לחברי הארגון שמופץ במיילים של החברים בכל ראש חודש עברי. גם שינוי מרענן וגם פלטפורמה שתאפשר קשר ישיר ואישי לכל אחד מהחברים להעברת מסרים ולשיתוף בידע.

– כתבה מרשימה ובולטת ביותר של חברי ההנהלה הופיעה במגזין הבינלאומי של הארגון. (למיטב ידיעתי, בפעם הראשונה בהיסטוריה).

– כתבות של חברי ההנהלה הופיעו מספר פעמים בעיתונות הכלכלית ובעיתון הלשכה כמעט בכל שבוע.

"התוכניות שלי היו ארוכות יותר וחשבתי שנוכל להספיק עוד, אבל מישהו בחר אחרת. אני רוצה להודות לכולם ולכל חברי ההנהלה שלי על ההירתמות וההשקעה בימים לא פשוטים, על הנחישות בתקופת אי ודאות שגרתית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email