ח"כ מיכאל מלכיאלי: "אין תחליף לסוכני הביטוח והם עושים עבודה קדושה"

יותר מ־200 סוכנים השתתפו בכנס. סו"ב נוגה עקל יו"ר המחוז: "יש לנו נשיא מחויב ביותר והשמיים אינם הגבול"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־200 סוכנים וסוכנות גדשו את "מרכז הבמה" בגני תקווה בכנס מחוז תל אביב והמרכז הראשון בקדנציה החדשה, שהתקיים ביום חמישי שעבר. סו"ב נוגה עקל, יו"ר המחוז, בחרה לקיים את הכנס מחוץ לתל אביב במקום נעים במיוחד ומשופע בחניה. בכנס השתתף ח"כ מיכאל מלכיאלי, חבר ועדת עבודה, רווחה ובריאות.

את הכנס פתחו ראשי הסניפים החדשים במחוז: סו"ב מיכל וינצר יו"ר סניף תל אביב; סו"ב זהבה פורת יו"ר סניף רמת גן־גבעתיים; סו"ב גיא לוי עזר יו"ר סניף חולון־בת ים וסו"ב חיים אורגל, יו"ר סניף בני ברק בקדנציה נוספת. הכנס התאפיין בהרצאות מקצועיות באיכות גבוהה מאד גם בתוכן וגם בארגון.

סו"ב חיים אורגל, ח"כ מיכאל מלכיאלי וסו"ב נוגה עקל – כנס מחוז תל אביב

ח"כ מלכיאלי החמיא לנשיא ולפעילי הלשכה על פעילותם הענפה בכנסת ועל ההצלחות שהשיגו בתקופה הקצרה מאז תחילת הקדנציה. בנוסף, הוא סקר את הצעות חוק שהוא מוביל, וציין כי חברי כנסת רבים תומכים בפעילות הלשכה.

עוד הוא הוסיף כי "אין תחליף לסוכני הביטוח, והם עושים עבודה קדושה למען הציבור. למי מגיע המבוטח עם בעיה? לסוכן הביטוח שלו. אני רוצה לציין את הנשיא שלכם ליאור רוזנפלד שעושה עבורכם נפשות בכנסת ואני מבטיח שנסייע לו”.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד סקר את עשיית הלשכה בחודשיים האחרונים, וציין את הלובי הפוליטי החזק שעומד לצד הלשכה ואת העבודה שנעשית בגלוי ומאחורי הקלעים. ניר גוטליב, מנטור ויועץ לארגונים וללקוחות פרטיים, בהרצאתו "מעבר לספקטרום" דיבר על התמודדות עם קשיים מתוך סיפור חייו האישי הלא פשוט, והנוכחים בקהל התרגשו יחד איתו ולמדו ממנו רבות.

מיקי קופל, מנכ"ל ובעלי "קופל גרופ", הרצה על הדיגיטציה שהשתלטה על חיינו בכלל ועל חיי הסוכנים בפרט ונתן כלים לשכלל את עבודת הסוכנים במשרד. שחר ישי ויניב כהן הציגו את כתב השירות הרפואי "יש מדיקל", המהווה כלי חשוב לארגז הכלים של הסוכנות והסוכנים. יו"ר ועדת הפיננסים סו"ב אודי אביטל, סיפר על עצמו ועל תוכניות הוועדה שבראשותו; יו"ר ועדת הרווחה סו"ב מאיר רוטברג, עדכן וסיפר על פעילות הוועדה שבראשותו והזמין את כולם לקחת חלק בעשיה.

סו"ב אלון אבן חן CLU, יו"ר MDRT ישראל הציג את פעילות מועדון MDRT בישראל ובעולם, והסביר מדוע חשוב וכדאי לסוכנים להצטרף למועדון; עודד יערי, מנהל ביטוח כללי "אליפים" נתן כלים איך עולם הביטוח מתנהל בעולם ומכאן איך צריך לשפר ולהשתפר.

לראשונה בכנס מחוזי של לשכת סוכני ביטוח התקיים פאנל, בנושא "הדרך להתנהלות נכונה בנזקי נצרת". בפאנל השתתפו: יוסי סודרי, מנהל תחום ביטוחי פרט במנורה מבטחים; תמי קידר, מנהלת מחלקת תביעות רכוש בהפניקס; זיו קדרי, מנהל מחלקת תביעות רכוש בהראל חברה לביטוח; עידו גנות, מנכ"ל "נץ ניהול תביעות" ואריק אשכנזי, סמנכ"ל "מילגם".

את הפאנל הנחה סו"ב ישראל גרטי יו"ר הועדה לביטוח אלמנטרי. עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, מומחה בתחום הרגולציה נתן הרצאה מצוינת בנושא "אובדן כושר עבודה החדש יתרונות וחידושים".

סו"ב עקל ציינה כי: "הזורעים בדמעה ברינה יקצורו. אני מרגישה מיום ליום, משבוע לשבוע, ומאירוע לאירוע את רוח המפקד שמגיעה מתוך עשיה למען הסוכנים. יש לנו נשיא לשכה מחויב ביותר למען אותה עשיה ויחד איתו כל פעילי הלשכה – כך שהשמיים אינם הגבול”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email