ח”כ מיקי לוי: "אסייע לסוכני הביטוח שהם שליחי ציבור חשובים"

סגן שר האוצר לשעבר השתתף בכנס עצמאים ועסקים קטנים והתייחס להשפעות הרגולציה על סוכני הביטוח "סוכני הביטוח נמצאים תחת מטר רגולציה בלתי אפשרי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס עצמאים ועסקים קטנים שנערך ביום שלישי בקרית ביאליק, בהשתתפות כ-120 בעלי עסקים אמר סגן שר האוצר לשעבר, ח"כ מיקי לוי", כי "הכרתי את לשכת סוכני ביטוח בשלהי הקדנציה שלי במשרד האוצר וכבר אז אמרתי שכמות הרגולציה למול הסוכנים בלתי הגיונית, הם נמצאים תחת מטר בלתי אפשרי. אני משוכנע שאם אהיה בעמדת השפעה כלכלית בכנסת ובממשלה הבאה, אסייע לסוכני הביטוח שהם שליחי ציבור חשובים. התארחתי בכנס הלשכה בעכו שם ציינתי את אותם דברים ואני מאמין בכנות שסוכני הביטוח שרובם בעלי עסקים קטנים יכולים לקרוס תחת עול הרגולציה".


ח"כ לוי

סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה, שייצג את הלשכה בכנס קרא לציבור העצמאים להסתייע בכל הקשור לביטוח ולפנסיה בסוכני הביטוח שלהם. "הפנסיות הישירות והביטוחים הישירים הם לא התשובה לעצמאים. עליכם לפנות רק לסוכני הביטוח שלכם כי מהם תקבלו את המידע, הליווי והטיפול ולבצע באמצעותם את כל סוגי הביטוח", אמר רוזנפלד והוסיף כי "אני מודה לח"כ לוי ומשוכנע שנשתף פעולה בעתיד כיוון שהוא מכיר היטב את שוק ההון ורואה עימנו עין בעין פעולות רבות שיש לבצע למען הציבור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email