ח"כ נורית קורן השתתפה בפעילות הקהילתית של הלשכה בבאר שבע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עשרות סוכנים מרחבי הארץ הדרימו לעיר באר שבע לפעילות קהילתית, שהתקיימה ביום שלישי האחרון ביוזמת הוועדה לפעילות וקשרי קהילה שבלשכה, בשיתוף מחוז דרום של הלשכה בראשות יפת בקשי, ויחד עם חברת איתוראן ומשפחת שרצקי.

"הדגש הפעם ניתן לילדי כיתה א' במערכת החינוך המיוחד", מספרת מיכל וינצר, יו"ר הוועדה לפעילות וקשרי קהילה. "מדובר בבית ספר חד שכבתי לכיתות א' בלבד. 120 התלמידים שלומדים בו משובצים בסיום שנת הלימודים במסגרות השונות בחינוך המיוחד ויש גם תלמידים שמשתלבים בבתי ספר רגילים".

מימין: ח"כ נורית קורן, יפת בקשי, מיכל וינצר, אריה אברמוביץ
מימין: ח"כ נורית קורן, יפת בקשי, מיכל וינצר, אריה אברמוביץ

סוכני הביטוח חברי הלשכה הפעילו עבור התלמידים תחנות פעילות מגוונות ליצירה, איפור, קעקועים, מסלול אתגרים, ופעילויות עם המון מים לצינון החום הרב ולהגברת החגיגה.

לדברי וינצר "כדי להשקיט את הרעב הפעילו הסוכנים גם מסעדה ישראלית בה הוצע פלאפל חם וסלטים טריים, הכל בעבודת יד ובלב רחב. לפי התרגשות הילדים אפשר היה להסיק שמדובר במפעילים מקצועיים וניכר חיוך של סיפוק שהיה מרוח על פניהם של הסוכנים".

במהלך האירוע כיבדה את המשתתפים בנוכחותה ח"כ נורית קורן (ליכוד) המשמשת גם יו"ר השדולה למען אנשים עם מוגבלויות, ובירכה את הסוכנים על הפעילות הייחודית. בסיום האירוע נערך טקס קצר בנוכחות נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ, ומנכ"ל הלשכה, רענן שמחי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email