ח"כ סאלח סעד בכנס מחוז חיפה והצפון: "נסייע ללשכה למצוא פתרון לסוכני המגזר"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבוע שעבר נערך כנס מקצועי מרשים של מחוז חיפה והצפון בנצרת עילית בשיתוף עם חברת פוינטר שמרבה להיות שותפה בכנסי הלשכה. לכנס הגיעו כ־ 150 סוכנים שנהנו מהרצאות מקצועיות אשר נוגעות בעבודתם השוטפת.

יו"ר סניף טבריה גליל והעמקים סו"ב מוחמד חטיב, שהיה המארח של הכנס, אמר: "דאגנו בכנס הזה להביא את טובי המרצים שיתנו לנו כלים איך להתאים את עצמנו למשתנים המהירים. אנו עם הפנים לקהילה ונדאג לחיזוק הקשר איתה".

עוד הוסיף חטיב: "אני עד למאמצים שמשקיעה הלשכה בעניין בעיות ביטוח החובה במגזר הערבי והייתי נוכח בחלק מהישיבות מול חברי הכנסת ומול הפיקוח על הביטוח".

סעד.

ח"כ סאלח סעד (המחנה הציוני), שהשתתף בכנס, אמר לנוכחים: "אני מבוטח על ידי סוכן ביטוח שיושב כאן בקהל; אני מבטיח לעמוד לרשות לשכת סוכני ביטוח ככל שיידרש". בהתייחסו לבעיית ביטוח החובה במגזר הערבי אמר ח"כ סעד: "נסייע בכנסת ללשכה למצוא פתרון לסוכני המגזר".

אורח חשוב נוסף בכנס היה ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט, שבירך את המשתתפים ואמר להם: "כבוד הוא לנו שלשכת סוכני ביטוח בחרה לקיים את הכנס בנצרת עילית".

יו"ר סניף חיפה סו"ב אניה לוין, בירכה אף היא את באי הכנס ואמרה: "האתגרים והמציאות החדשה מחייבים אותנו להיערך לקראתם. על כן אנו נגביר את ההשתלמויות המקצועיות כדי להרחיב את הידע של סוכני הביטוח לצורך יצירת מקורות הכנסה נוספים". "ידע זה כוח", הדגישה.

יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני בירך בחום רב את באי הכנס והבטיח להמשיך ולהביא את הלשכה לשטח ולפריפריות. לדברי אדוני: "ענף הביטוח משנה פניו במהירות. מקצוע סוכן הביטוח מיוחד ומצריך ידע נרחב בכל תחומי החיים. הרגולציה של שוק ההון עשתה דברים טובים לצד הכבדה בלתי מוסברת על העוסקים בענף; חוזרים מוזרים מקטינים מאוד את הכנסות סוכני הביטוח שהם נותני השירות, ומגדילים את הכנסות חברות הביטוח ולא תורמים דבר לציבור שלא יוכל לקבל שירות ראוי. תפקידה של הרגולציה היא לבצע הסדרה הגיונית בענף. במקום זאת מנסה רשות שוק ההון לייתר את סוכני הביטוח. זה לא יעשה טוב לציבור המבוטחים.
למרות זאת, סוכן הביטוח לא הולך להיעלם והוא יישאר לעוד הרבה שנים", סיכם אדוני.

נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד התקבל במגרש הביתי שלו בחום רב. הנשיא שיבח את הנהגת מחוז חיפה והצפון על פעילותו הענפה למען סוכני הביטוח. רוזנפלד עדכן את באי הכנס על פעילות הלשכה, על חיזוק הלובי הפוליטי ועל הבג"צ שהוגש כנגד רשות שוק ההון בנושא הסדר לרבים. "אנו עם הדיגיטציה ולא במקומה", הוסיף רוזנפלד: "אנו נעצים, נקדם ונעודד חברות מוטות סוכנים כגון מגדל, שלמה חברה לביטוח וכל חברה שתעבוד ביחד עם הסוכן ולא תיפגע בעמלתו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email