ח"כ שאשא ביטון: "סוכני הביטוח עושים עבודה מצוינת למען הציבור"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס סניף חיפה של לשכת סוכני ביטוח, שהתקיים ביום חמישי שעבר במלון רימונים בעכו, אמרה ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון (כולנו) כי "מקצוע הסוכן חשוב מאין כמוהו. סוכני הביטוח עושים עבודה מצוינת למען הציבור. לא יכול להיות שבמשך תקופה ארוכה יעשו שיימינג לציבור שלם. אני עומדת בראש הוועדה לזכויות הילד בכנסת ואני מודעת לחשיבותם של ביטוחים נכונים לילדים בתחום התאונות, הבריאות והחיסכון וסוכני הביטוח הם בעלי המקצוע הנכונים לביצוע של כל אלו. אני עצמי מבוטחת אצל סוכן אישי", סיפרה. ח"כ שאשא ביטון אף הזכירה את שיתוף הפעולה עם הלשכה בתפקידה הקודם כסגנית ראש העיר קריית שמונה, כאשר סוכני הלשכה הגיעו מידי שנה לשפץ בשיתוף איתוראן מוסדות שונים בקרית שמונה.

בכנס שנערך בשיתוף עם שגריר שרותי דרך, השתתפו כ־130 סוכנים שנהנו מהרצאות מעשירות מפי מיטב המרצים וביניהם: מיכל עובדיה, מומחית לפרזנטציה, ליאור אטיאס, מנהל המרכז למנהיגות, חנה הרשקו, מאמנת עסקית לענף הביטוח וסוכן הביטוח דורון הורנפלד מוביל דרך בגביית שכר טרחה.

ביטון ורוזנפלד. "מקצוע הסוכן חשוב מאין כמוהו"
ביטון ורוזנפלד. "מקצוע הסוכן חשוב מאין כמוהו"

את הכנס נעל גיא גודס, מאמן מכבי ת"א לשעבר, שדימה את סוכן הביטוח למאמן העומד בראש צוות המחוייב להצלחות ולציבור.

יו"ר מחוז חיפה והצפון, מיכה אדוני, תקף את הפיקוח על הביטוח. "נגד המפקחת תלויים ועומדים 10 בג"צים מתחילת השנה. לא היה דבר כזה מעולם; בכנס האחרון באילת התבשרנו כי זכינו בתביעה כנגד הביטוח הישיר. עמדה המפקחת על הבמה ולא הזכירה במילה פסק דין זה! כנראה שזה לא מצא חן בעיניה. אתם יודעים למה? היא פשוט לא רוצה אותנו!". ליאור רוזנפלד יו"ר סניף חיפה אמר: "לא בכל יום אנחנו מקבלים במרוכז כמות כזאת של ידע. מיטב המומחים שיתפו את הסוכנים בכלים מעשיים מעולם השיווק למכירות פרטניות ולציבורים גדולים. אני מודה לח"כ שאשא ביטון על התמיכה והמילים החמות שניכר כי יצאו מהלב . יש לנו עוד חברה בכנסת".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email