חשבונית דיגיטלית: תזכורת לסוכנים שעדיין רגילים להשתמש בחשבוניות נייר

סו"ב עמוס גואטה, יו"ר ועדת טכנולוגיה בלשכה, מציע דרכים שבעזרתן נוכל לפעול במשרד שלנו למען הסביבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני שנים רבות חלמנו על משרד ללא נייר – והיום, ניתן לומר בביטחון מלא שאנו כבר נמצאים בעידן המשרד הדיגיטלי. עידן שבו מרבית משרדי סוכני הביטוח הפכו לדיגיטליים ומתקדמים בטכנולוגיה עדכנית עם מסמכים סרוקים, שמגובים בענן ודפי מידע שעוברים במהירות הבזק ברשת האינטרנט.

כל זה הופך את המדפסת במשרד למוצר נכחד כמעט לחלוטין שמשרת בעיקר מבוטחים שעדיין לא התרגלו לצרוך את המידעים מהעולם הדיגיטלי. בעבר כבר פרסמנו במסגרת ועדת הטכנולוגיה את מוצר חשבוניות האונליין עם החתימה הדיגיטלית וסוכנים רבים כבר הצטרפו למיזם והפסיקו להשתמש בפנקסי חשבוניות הנייר שפוגעות בסביבה הירוקה. אולם למרות זאת אנחנו מעריכים שנותרו עדיין סוכנים שמתוך הרגל עושים שימוש בחשבוניות הנייר הוותיקות.

חשבונית אונליין. כך נפעל למען הסביבה | צילום: Shutterstock

לבקשת סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ וסגן נשיא הלשכה וכדי לקדם את המעבר צעד נוסף, אנו מפרסמים פעם נוספת את הקישור לאתר החשבוניות, כדי לעודד את המעבר לעידן הדיגיטלי המלא. ניתן לעבוד עם התוכנה לאחר הרשמה קצרה בצורה קלה מהירה ונוחה, עם אפשרות לקבל דו"חות בחתכים שונים. כאן המקום לציין שהשירות אינו בתשלום.

סליקת אשראי

בהזדמנות זאת נזכיר שירות נוסף לסוכנים, שטיפלנו בו במסגרת הוועדה – הסכמי סליקת אשראי, שעשינו מול שתי חברות מהגדולות בשוק, זאת לאחר שחברת ויזה הפסיקה לעבוד מול משתמש הקצה. גם כאן מדובר במוצר חשוב בעידן הדיגיטלי, שמשלים את המכירה מרחוק ומאפשר בקלות ובנוחות גביית שכר טרחה.

לסיכום, נשמח לקבל מציבור סוכני הביטוח בקשות ורעיונות בתחום הטכנולוגי.

קישור לחשבוניות המקוונות

קישור לסליקת האשראי

הכותב הוא יו"ר ועדת טכנולוגיה בלשכת סוכני ביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email