טרור, חדשנות ומכת האופניים החשמליים: נפגשים בכנס אלמנטר 2020

הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, ראשי חברות הביטוח, הנהגת לשכת סוכני ביטוח והרלב"ד ישתתפו בכנס; אישור קיום ביטוח - אוהד מעודי יענה על השאלות הבוערות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס אלמנטר 2020 של "עדיף" שייערך ביום ג' בשבוע הבא (18 בפברואר), ייקבץ את בכירי ענף הביטוח הכללי, והשנה גם יפגיש אותם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מתחומים משיקים, במטרה לבחון כיצד ניתן לתרגם את הישגיהם של פורצי הדרך גם לעולמות הביטוח. בכנס ישתתף הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, ועמו יגיעו שלושה נציגים בכירים נוספים של הרשות. סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, יסקור את תפקיד סוכן הביטוח בשנת 2020.

משתתפי כנס עדיף | עיבוד: סטודיו עדיף

אחד הנושאים החמים בעולם האלמנטר הוא אישור קיום ביטוח. אוהד מעודי, יועץ בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, יגיע לראיון אחד על אחד עם יועץ הביטוח עו"ד ארז קדם, ויענה על השאלות הבוערות. הכנס יארח כאמור את הגופים המובילים בעולם הדיגיטלי, שהבינו כבר מזמן שטכנולוגיה וחדשנות הן שם המשחק. בכירי בנק הפועלים, Gett ו־Alice יספרו על השינוי התפיסתי שסייע להם לשלוט בדאטה של הלקוחות, להגדיל את הרווחיות ולהפוך את העולם הדיגיטלי ליתרון.

בפאנל ישתתפו אלעד אלקובי, מנהל מחלקת ביטוחי רכוש, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון; עדי בנבנשתי רוזן, מנהלת סטודיו חווית לקוח, חטיבת החדשנות בבנק הפועלים (bit); יניב שולדנפרי, מנכ"ל ומייסד Alice – מנוע חיפוש טיסות; עדי איטח, Head of Marketing בחברת Gett; יריב ינאי, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות, הכשרה ביטוח; עו"ד ליטל ענבר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום תביעות וציות, קבוצת אקורד ורחלי דנזיגר אזולאי, סמנכ"לית שיווק ומכירות, פוליוויז. את רב השיח ינחה רועי ויינברגר, העורך הראשי של "עדיף".

האם הרוכבים מופקרים?

פאנל מיוחד נוסף ייכנס את הגורמים הרלוונטים לדון בשאלה האם המשתמשים בכלים החשמליים, האופניים והקורקינטים, מופקרים והאם הולכי הרגל אשר נפגעים מהם מופקרים אף הם, נוכח התפוצה ההולכת וגדלה של כלים אלו. בפאנל ישתתפו נציג בכיר מהפיקוח על הביטוח – רו"ח ודיע עוואד, מנהל מחלקת ביטוחי חבויות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון; המשנה למנכ"לית הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומנהל חטיבת מבצעים – צביקה דן; ד"ר אייל חשביה, רופא בכיר ביחידת הטראומה, המרכז הרפואי איכילוב; ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח כללי, לשכת סוכני ביטוח; עו"ד ליאור קן־דרור, משרד עו"ד קן דרור & הראל ושות' ועו"ד שלומי הדר, משרד ג'ון גבע, הדר־עורכי דין ומגשרים; את הפאנל ינחה העיתונאי אליצפן רוזנברג.

פיצוי בעת הסלמה

המלחמה על הכביש היא לא המלחמה היחידה שתעלה לדיון בכנס, לפחות בכל הקשור להתמודדות עם שאלת הנזקים שהיא גורמת. פאנל נוסף יערך תחת הכותרת "אש, טרור, מלחמה – מי אחראי על הפיצוי?", לאור סבבי ההסלמה החוזרים ונשנים מעזה, ועל רקע האיומים לחימום הגזרה בעקבות "תכנית המאה" האמריקנית המסתמנת.

בפאנל ישתתפו אמיר דהן, מנהל קרן פיצויים ברשות המסים; אלון קרן, יו"ר ענף רכוש באיגוד השמאים; אתי חנן, חתמת ראשית ומנהלת תחום מטה, חטיבת ביטוח כללי בכלל ביטוח ופיננסים; שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס ואילן זיו, מנכ"ל קופר נינוה. מנחת הפאנל היא שלומית יהב, מנכ"לית מכללת "עדיף".

משתתפים נוספים בכנס: עו"ד סיגל שלימוף, נציגת לויד'ס בישראל ושותפה במשרד גרוס אורעד שלימוף ושות'; ליאור בן נון, שמאי ביטוח; נעמי גיסר נתן, מנכ"לית מארש ישראל; Thomas Marcadet, ראש תחום סיכונים פיננסים, מארש – מרכז דרום אירופה; עדנה גרין טוביאס, מנהלת מחלקת חיתום סיכונים הנדסיים, מגדל; עו"ד גדעון פישר, יו"ר (משותף) בוררויות וגישורים בלשכת עוה"ד בישראל; ריטה בעל־טכסא, עו"ד ומגשרת, מייסדת ;RBTRATIO עו"ד תמי גרינברג, משרד עורכי הדין לויתן, שרון ושות'; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של לשכת סוכני ביטוח; עו"ד זקי דיאב, שותף במשרד א. שניאורסון, דיאב ושות'.

הכנס ייערך ביום ג' הקרוב, 18.2.20 , באולם אווניו שבקרית שדה התעופה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email