טרנספורמציה דיגיטלית: הראל ביטוח זכתה בפרס יוקרתי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת כנס ה־FRS Las Vegas 2019 של Dell EMC נבחרה קבוצת הראל ביטוח על ידי צוות שופטים בראשות
מייקל דל, כפרויקט המנצח בקטגורית EMEA Digital Transformation. מהחברה נמסר, כי היא החליטה להטמיע טכנולוגיות חדשניות בכדי לאפשר את הטרנספורמציה הדיגיטלית שעוברת החברה, וזו היתה יריית הפתיחה לתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שהראל ביטוח עוברת בימים אלו.

כשותפה להובלת התהליך, נבחרה DELL EMC מקבוצת DELL Technologies אשר מציעה פתרונות מקיפים לתשתיות הקצה, תשתיות ה־Data Center והענן.

הפרס שניתן להראל | צילום: יח"צ

אמיר רימון, מנהל מגזר פיננסי DELL EMC ישראל: "חברת הראל ביטוח משקיעה רבות בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית וככך, היא שמה דגש על מודרניזציה של ה־Data Center, אוטומציה וטרנספורמציה של סביבת העבודה.
אנו שמחים להיות שותפים לתהליך של חברת הראל ומודים על השותפות והאמון שחברת הראל נותנת בנו בכל פעם מחדש".

שלומי אביב, מנהל אזורי SDDC ב־VMware: "הראל בחרה בפלטפורמת NSX של VMware בכדי לייצר אוטומציה באזור הענן הפרטי, להגביר ולאכוף את יכולות אבטחת המידע בכל תשתיות ה־Data Center בחברה".

"הראל ביטוח חיפשה שותף אסטרטגי שיסייע לה במסע החדש שלהם לקראת שינוי דיגיטלי. שותף אשר יאפשר לה להתמקד בפיתוח אפליקציות ולא רק בתשתית ובפלטפורמה".

"Pivotal התחיל את המסע עם צוות ה־DevOps של הראל", אמר פרנק סידי, מנהל טכני, EMEA בפיבוטל. "עיצבנו את הפתרון יחד עם צוות DELL EMC וצוות VMware ליישום הפתרון באמצעות NSX-T לשיפור האבטחה והאוטומציה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email