יאיר המבורגר: "היעד שלי היה שהראל פיננסים תהנה ממוניטין כמו של חברת הביטוח"

יותר מ־300 לקוחות עסקיים של הראל השתתפו בכנס השנתי שערכה החברה; הנוכחים נהנו מהרצאה של יוצר סדרת המופת "פאודה", ליאור רז
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בית ההשקעות הראל פיננסים ערך השבוע אירוע חגיגי ללקוחותיו העסקיים – 'הראל TALKS 2020 '. בכנס העסקי, שנערך ברידינג 3 בתל אביב, השתתפו יותר מ־300 לקוחות עסקיים של הראל פיננסים, סמנכ"לי כספיים ומנכ"לים בחברות ותאגידים, מתוך מטרה להציג ולקדם את המצוינות החדשנות והתחזיות לשנת 2020, תוך הצגת שיתוף הפעולה הפורה בין הראל פיננסים ללקוחותיה העסקיים.

במהלך האירוע, שנערך זאת השנה ה־12, הציגו בכירי הראל תחזיות לשנת 2020. טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים, הציג על מהפכת המצוינות בהשקעות והצטרפותה של הראל פיננסים למגמת ההשקעות המובילה בעולם בתחום ה־ESG; עפר קליין, ראש אגף כלכלה ומחקר בהראל, הציג את תחזיות מאקרו 2020; כפיר חסין, מנהל השקעות ראשי הראל פיננסים הציג את אטרקטיביות האג"ח בישראל; חגית ציטיאט לוין, מנכ"לית בסס"ח, הציגה את ביטוח אשראי לעסקים; רו"ח גבי מושייב, מנכ"ל השקעות אלטרנטיביות בהראל פיננסים הציג את השקעות אלטרנטיביות בעולם ועל קרן החוב לנדלן החדשה – המג"ן; ירון דייגי, מנכ"ל הראל קרנות נאמנות הציג את מניות ישראל והפוטנציאל שלהן קדימה.

ליאור רז. צילום: יח"צ

בנוסף, משתתפי האירוע נהנו מהרצאת אורח מרתקת של ליאור רז, השחקן ויוצר הסדרה "פאודה", תחת הכותרת "מכאוס להגשמה". רז, כנגד כל הסיכויים הצליח להתגבר על המכשולים המקצועיים והנפשיים והפך חלום למציאות.

את הכנס פתח יאיר המבורגר, יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים ואמר: "היעד שלי היה שהראל פיננסים תהנה ממוניטין כמו של חברת הביטוח הראל ואני גאה שהגענו לזה. ההנהלה של החברה זו היא הגאווה הכי גדולה שיש לנו – אנשים שכיף לעבוד איתם וכיף להגיע בבוקר". הוא ציין את הפעילות החברתית והפילנטרופית של החברה בה הוא גאה, ואת הפעילות העסקית ובה הסכם שחתמה הראל לאחרונה עם "טוקיו מארין", חברת הביטוח הגדולה ביפן, שבחרה בהראל כשותפה מרכזית בתחום החדשנות בחיפוש אחר השקעות משותפות.

טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים, אמר: "הלקוחות שלנו הם עמוד התווך של הכלכלה הישראלית והם תורמים רבות לענף הביטוח וההשקעות. ניתן לראות כי בשנה האחרונה חל גידול של 40% בנכסים, הובלנו בגיוסים מבין כל החברות וזכינו לתגובות חיוביות מצד לקוחותינו. אלו, הופכים את הראל פיננסים לבית ההשקעות המוביל בישראל. אני סבור ובטוח שהראל פיננסים והלקוחות צועדים יחד לעבר הישגים מרשימים, מתוך שאיפה לחדשנות ומצוינות בהשקעות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email