ידע מקצועי, בחירות ופרידה מאברמוביץ בכנס מחוז הצפון

נשיא הלשכה אברמוביץ היה אחרון הדוברים, ויו"ר המחוז שיבח אותו על פעילותו הרבה למען הסוכנים בארבע השנים האחרונות - "באחת המשמרות הקשות ביותר"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז חיפה והצפון ערך בשבוע שעבר כנס אחרון לקדנציה הנוכחית, באולמי "ימה אירועים" בחיפה. בכנס המקצועי השתתפו כ-120 סוכנות וסוכנים.

עו"ד ליאת הר טוב, מומחית בביטוח עסקים הרצתה על תחום הסייבר ונתנה טיפים חשובים.

עו"ד ניצן הראל ממשרד עורכי הדין ניצן קן דרור, המשמשים יועצים משפטיים של סוכני מחוז הצפון, הבהיר את חוזר השרברבים ואת חוזר צירוף לקוח לביטוח. משרד קן דרור קיבל תעודת הוקרה על תרומתו לסוכני המחוז בארבע השנים האחרונות ואף זכה לשבחים  מיו"ר המחוז מיכה אדוני.

בכנס התקיימה הרצאה על מיזם המשכנתאות של הלשכה, במטרה להכניס עוד כלי לארגז הכלים של הסוכן שיביא לו הכנסה.

לכנס זה היו שותפים חברת איתורן, שהראתה לסוכנים את החידושים הטכנולוגיים האחרונים, ושלמה חברה לביטוח, אשר מנהלה, אורי אומיד, נתן הרצאה על המהפך שעברה החברה בשנים האחרונות – מהפסד לרווח, תוך כדי חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא.

יו"ר סניף חיפה סו"ב ליאור רוזנפלד, סיכם את הקדנציה והעלה על נס את הישגי המחוז. הוא הודה לנשיא הלשכה אריה אברמוביץ, לסו"ב אדוני יו"ר המחוז, ולחברים נוספים על תרומתם להצלחה.

כנס מחוז חיפה והצפון

סו"ב אדוני אמר בכנס: "מחוז הצפון מהווה מודל לחיקוי והערצה בזכות שלושת יושבי הראש האחרונים. הלשכה והנהגתה בראשות הנשיא היוצא, אריה אברמוביץ, עשתה הרבה למען שמירה על מעמדו של הסוכן ואני מלא הערכה על כך".

סו"ב אדוני קרא לסוכנים להתעניין ולהתעדכן בפעילויות הלשכה: "רק 20% מהסוכנים מגיעים לכנסים, רבים לא טורחים לפתוח את המייל של עיתון הלשכה שיש בו הרבה תכנים מקצועיים. את השאלה 'מה עושה הלשכה למעני?' יש להחליף בשאלה 'מה אני עושה למען הלשכה?'. השנים הבאות תהיינה מאתגרות. לא יהיה קל. יהיה בהחלט מקום לסוכן הביטוח – ענף הביטוח והצרכנים לא יוכלו להסתדר בלי סוכן ביטוח, אבל הוא יהיה חייב להשתנות".

שני המתמודדים לנשיאות סו"ב אורי צפריר וסו"ב ליאור רוזנפלד, נשאו דברים בפני הסוכנים, כמו גם יו"ר המחוז אדוני וסו"ב ג'קי אמסלם, המתמודד מולו.

נשיא הלשכה אברמוביץ היה אחרון הדוברים, ויו"ר המחוז שיבח אותו על פעילותו הרבה למען הסוכנים בארבע השנים האחרונות – "באחת המשמרות הקשות ביותר". סו"ב אדוני אף ביקש ממנו לסייע ולתרום מניסיונו להנהגה הבאה. אברמוביץ היה נרגש מאוד כאשר סוכני מחוז חיפה והצפון העניקו לו מגן הוקרה כאות הערכה על תרומתו ועשייתו המבורכת למען סוכני הביטוח בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email