יוזמה ביטוחית: אורחים של רשת מלונות בהודו נהנים מביטוח תאונות ומטען ללא תשלום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רשת המלונות ההודית OYO יחד עם חברת הביטוח ההודית ACKO יוצאות ביוזמה ביטוחית חדשה. הן מעניקות כיסוי ביטוחי ללא תשלום לאורחי רשת המלונות ברחבי הודו. פוליסת הביטוח מכסה אובדן מטען, ביטוח במקרה של תאונה וביטוח רפואי המבטיח כיסוי הוצאות אשפוז.

OYO, רשת המלונאות השלישית בגודלה בניהול מלונות בזכיינות, עוסקת גם בהשכרת דירות וחללי עבודה משותפים. הכיסוי הביטוחי יכלל בתעריפים של אורחי המלונות, הדירות והעובדים בחללי העבודה בהודו.

הכיסוי הביטוחי יינתן לכל תקופת השהות באחד מנכסי רשת המלונות, הדירות וחללי עבודה. הפוליסה מבטיחה פיצוי עד תקרה של 14,000 דולר למקרה של מוות מתאונה, פיצוי של עד 140 דולר לאובדן מטען וכיסוי עד סכום של 350 דולר הוצאות בריאות.

רשת המלונות וחברת הביטוח קבעו שהכיסוי הביטוחי יינתן לאלה המזמינים ישירות דרך המלונות, באפליקציה של הרשת ולאלה המגיעים למלונות ללא הזמנה מראש. אולם הרשת בוחנת הרחבת מתן הכיסוי הביטוחי לצינורות שיווק נוספים. ברשת משוכנעים כי מתן ההטבה הזו תסייע למלונות וחללי העבודה במאבק השיווקי להשגת לקוחות נוספים.

מחיר החדר במלון כולל כיסוי ביטוחי | צילום: shutterstock

סקר: 98% מהסטארטאפים הפיננסיים ביטוחיים חשופים למתקפות סייבר

סקר חדש חושף ש-98% מהסטארט-אפים הפיננסיים הביטוחיים חשופים למתקפות סייבר בכל הצורות. הסקר, שנערך על ידי חברת האבטחה IMMUNIWEB, הקיף כ-100 סטארט-אפים פיננסיים מובילים.

במהלך הסקר, חברת האבטחה השוויצרית בחנה מחדלי אבטחה באתרים ובפיתוחים של הסטארט-אפים. היא מציינת, שהיו פריצות אבטחה חמורות אצל שמונה מתוך המובילים שבהם וב-64 מאלה שנמצאים בתחילת דרכםץ

בנוסף, נמצא שיש בעיה נוספת – פגמים באבטחה של אפליקציות הטלפונים הסלולריים של חברות הסטארט-אפ. ב-100% מהאפליקציות הסלולריות מצאו סיכון אבטחה אחד ברמה בינונית, ואילו ב-97% אחוז מהאפליקציות הסלולריות נמצא שישנם שני סיכוני אבטחה.

מה המסקנה של עורכי הסקר היא: ILLIA KOLOCHENKO , מנכ"ל חברת האבטחה השויצרית, שבחינה ראשונה מראה כי הסטארטפים הפיננסיים והביטוחיים שיפרו את האבטחה ביחס לעבר. אולם בהשוואה למערכות אינטרנט של הבנקים, עדיין יש פער באבטחה הדרושה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email