יוזמה חדשה: סדנה יומית וחינמית ללמידת תוכנה לניהול משרד

600 סוכנים כבר נרשמו לסדנה של באפי אקדמי, שתורחב בהמשך למחוזות נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביקום פתרונות תוכנה (בית היוצר של באפי תכנת ניהול משרד ובאפי סימולטור) יצאה עם יוזמה חדשה: סדנה יומית למתקדמים הנערכת במכללה לביטוח ופיננסים של לשכת סוכני ביטוח.

מורן זיסר, מנכ"לית ביקום, מספרת: "לפני כחודש נכחתי בכנס שבו ניגש אליי סוכן ואמר לי משפט שלא אשכח: 'אני מגיע למשרד בבוקר, פותח את באפי ואז מדליק את האור'. זה גרם לי להבין, עד כמה באפי מהווה עמוד תווך מרכזי בעבודה היומיומית של אלפי סוכנים וסוכנויות. באותה נקודה גמלה בלבי החלטה – להעמיק ככל הניתן את הידע על המערכת, מתוך הבנה שככל שהסוכן והגורם התפעולי במשרדו ייחשפו לכלים הקיימים בתוך המערכת, העסק יעבוד בצורה טובה יותר, והדבר יתבטא בחסכון של עלויות תפעול, הגדלת מכירות, ניהול תהליכי עבודה אפקטיביים – ושליטה של המנהל על העסק באופן אופטימלי".

טיפים וכלים לעבודה של הסוכן והרפרנטים | צילום: באדיבות הלשכה

לדברי זיסר, הסדנה חושפת בפני הסוכנים והרפרנטים כלים אשר סביר להניח שהם "עברו לידם" כל יום בעבודה השוטפת, אך הרוב מעולם לא התעכב כדי לחדור לעומק לתוכם, או לעשות בהם שימוש. הסדנה נוגעת בין היתר בפילוח דוחות עמוק המאפשר לבצע מכירות, דוחות המלמדים כיצד למקסם עמלה, פעולות עומק, ניהול משימות תקין, ניתוח לקוח ועבודת מאקרו של הסוכן לפילוח וניתוח הנתונים – הן של הלקוחות והן של העבודה המתבצעת מדי יום במשרד.

במימון ביקום

זיסר מוסיפה: "הצבנו לעצמינו מספר מטרות: הראשונה היא, הסדנה הינה ללא עלות. לא רצינו שתמחור יהווה חסם ללמידה והעשרת הידע ולכן אנו מממנים את הסדנה. מטרה נוספת היא שכל מי שחפץ להשתתף נדאג לכך שאכן ישתתף. עם פתיחת ההרשמה, נרשמו בתוך פחות משעה למעלה מ־600 איש, כאשר האולם מכיל 120 מקומות. לכן נפתח עוד ועוד סדנאות – ובאזורים שונים בארץ".

"המטרה השלישית", אומרת זיסר "היא לתת טיפים וכלים לעבודה של הסוכן והרפרנטים, כאשר באפי היא האמצעי – ומיקסום התועלת הוא המטרה".

לדבריה, ביקום במגעים עם ארגונים נוספים לשת"פ להקצאת חללי למידה המונגשים במגוון אזורים בארץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email