יוזמה משותפת של הלשכה ומנורה הביאה לבשורה בביטוחי הרכב

שני הצדדים הגיעו להבנות על פלטפורמה דיגיטלית שתאפשר לסוכנים להתחרות תוך שמירה על גובה עמלתם במסלולי ביטוחי הרכב השונים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יוזמה משותפת ללשכת סוכני ביטוח ומנורה מבטחים מביאה את הבשורה הדיגיטלית לסוכני הביטוח. פלטפורמה זו תאפשר לסוכנים להתחרות בזירת הפעילות הישירה תוך שמירה על גובה עמלתם במסלולי ביטוחי הרכב השונים של החברה. הפלטפורמה מושקת עם כניסתה של מנורה לפעילות מכירה דיגיטלית בביטוחי רכב.

מקצוענות בעולם הדיגיטלי זו כבר לא עוד כותרת – הוועדה האלמנטרית של הלשכה הגיעה להבנות תקדימיות עם חברת מנורה, כך שפלטפורמת הדיגיטל לביטוחי רכבים תהיה כדאית גם לסוכנים שייהנו משמירה על גובה עמלתם, בהתאם למסלול הביטוחי שיימכר על ידם.

סו"ב ישראל גרטי | צילום: שלומי דעי

עלות השימוש ומיתוג הסוכנים בפלטפורמה תהא של מנורה מבטחים, שרואה בסוכני הביטוח ערך עליון ונכס לחברה – כך החברה תעניק לסוכניה כלים לתחרות בשוק תחרותי, משתנה ומאתגר. שיתוף הפעולה עם מנורה הינו פרי עשיה של יו"ר הוועדה האלמנטרית, סו"ב ישראל גרטי. הלשכה מברכת על ההבנה שאין תחליף לסוכן הביטוח גם בעולם הדיגיטלי ושמחה על כך שמנורה מבטחים, שהינה קבוצת הביטוח הגדולה ביותר בביטוח אלמנטרי בכלל ובביטוחי רכב בפרט, ממשיכה לראות בסוכני הביטוח שותפים אסטרטגיים לעשייה העסקית גם בעולם הדיגיטלי.

בשורה צרכנית לענף

גרטי מספר על המהלך: ״נבחרנו כדי להביא הישגים לסוכנות ולסוכנים, אני מאמין גדול שאנו צריכים להוביל את הענף ואת הקדמה. זו ההזדמנות לברך את הנהלת מנורה מבטחים ואת הוועדה האלמנטרית של הלשכה שהביאו יחידיו בשורה צרכנית לענף. אני סבור שחברות ביטוח נוספות מבינות זאת ובקרוב נביא בשורות נוספות״.

סוכני הביטוח ייהנו ללא עלות ממערכת מכירות דיגיטלית מתקדמת ממותגת עם שמם, אשר תאפשר להם להתחרות בפעילויות הישירות. המערכת הדיגיטלית תספק לסוכן פתרון מקצה לקצה מהיר ויעיל מול לקוחותיו והיא תוטמע בפורטל הסוכנים ובאתר סוכן הביטוח.

ממשק נוסף הקיים במערכת הוא ממשק קבלת לידים, התראות וסטטוס הלקוח בתהליך ואפשרות למינוי סוכן גם ללקוח שהגיע שלא באמצעותו. מיכאל קלמן, המשנה למנכ"ל מנורה מבטחים ומנהל אגף ביטוח כללי, אומר: "אנו מודים ללשכת סוכני ביטוח על שיתוף הפעולה הפורה. אנו מאמינים שדרך המלך בפעילותנו אל מול סוכני הביטוח הנה בשותפות ובשקיפות מלאה. טובת ועתיד סוכני הביטוח עומדת לנגד עינינו והם ימשיכו להיות ערוץ ההפצה המוביל והחשוב של החברה גם עם כניסתה לפעילות של מכירות דיגיטליות. המערכת הדיגיטלית המתקדמת תאפשר לסוכני החברה להיות בחוד החנית של פעילות המכירה הדיגיטלית של ביטוחי הרכב".

הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה | צילום: מנורה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email