יוזמה של הוועדה לסוכנים צעירים: תוכנית המנטורים תחבר בין סוכן ותיק לסוכן מתחיל בענף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לסוכנים צעירים בלשכת סוכני ביטוח, שפועלת לקידום מעמדם ומקצועיותם של סוכנים צעירים חדשים, הקימה את תוכנית המנטורים, שנועדה לחבר בין סוכנים ותיקים ומנוסים לבין סוכנים מתחילים שזקוקים להכוונה ולסיוע.

הסוכן הוותיק יהיה האדם שעמו יבקש הסוכן הצעיר לדבר ולהתייעץ בסוגיות שונות בעבודתו, וימצא אצלו אוזן קשבת. מטרת התוכנית היא לאתר סוכני ביטוח צעירים בתחילת דרכם, עד גיל 46, ולחברם לסוכנים ותיקים בעלי ניסיון עשיר, מעל גיל 46.

הסוכן הוותיק יתנדב לשמש כמדריך ומלווה של הסוכן הצעיר ואף יסייע לו בהשתלבותו בענף הביטוח, בהתמודדויות היום-יומיות– טיפול בבעיות שונות, עבודה מול חברות הביטוח, בדיקת הסכמים, בדיקת תיק לקוח, הכנה לקראת מפגש עסקי גדול חוות דעת בסוגייה ביטוחית כזו או אחרת והעצמה אישית ורוחנית.

לדברי יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים דביר רפ, "שמנו לנגד עינינו את השתלבותו של הסוכן הצעיר כמטרה עיקרית. תוכנית המנטורים מכוונת בעיקר לסוכנים צעירים שהם לא דור המשך. בעזרת המנטור, אם מחר-מחרתיים יש לסוכן הצעיר שאלה שקשורה בביטוח הוא יוכל להתייעץ אתו".

לדברי רפ, הרעיון לתוכנית התעורר בו בעקבות פנייתה של יעל כהן, חברת הוועדה שציינה את הצורך במנטורים. "יעל סיפרה כי היא נכנסה לענף הביטוח והתחילו להתעורר בה שאלות שסוכן ותיק היה יכול לסייע במענה עליהן, ואכן אף נעזרה במנטור שכזה. לאחר שהתרשמתי, החלטתי שזה דבר שארצה להכניס לתוכנית העבודה של הוועדה. המבוגרים רצו לסייע ולחנוך צעירים, והבנתי שיש בזה צורך.

"תוכנית המנטורים נותנת למעשה מעין אבא מלווה, או דמות מלווה מבוגרת, מקצועית, בעלת ניסיון, אובייקטיבית לחלוטין, עבור הסוכן. באמצעות הפרויקט יוכל סוכן צעיר בתחילת דרכו לקבל כלי שיקדם וישלב אותו בצורה מלאה בענף".

לפרטים נוספים והרשמה: מירב ג'והן יו"ר צוות בוועדה לסוכנים צעירים 052-3229588 [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email