יוליה מרוז הודיעה על סיום תפקידה כמנכ"לית איגוד בתי השקעות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יוליה מרוז, מנכ"לית איגוד בתי השקעות, הודיעה ליו"ר האיגוד, אילן רביב, ולוועד המנהל של האיגוד כי תפרוש מתפקידה תוך כ־3 חודשים. מרוז, המנכ"לית הראשונה של איגוד בתי ההשקעות שמכהנת בתפקידה החל מחודש מאי 2014, תשלים בכך כהונה של למעלה מ־4 שנים בראש האיגוד. בעקבות ההודעה החליט הוועד המנהל להקים ועדת איתור למינוי מנהל/ת חדש/ה.

מרוז אחראית על מספר מהלכים משמעותיים, לרבות קידום מוצר קופת גמל להשקעה, כניסת בתי השקעות לניהול "חיסכון לכל ילד", טיפול בחסמים לטובת קידום תהליכים דיגיטליים והגברת המעמד התחרותי של בתי ההשקעות בענף הפיננסים. במסגרת תפקידה ניהלה את הקמתו בפועל של האיגוד והייתה אמונה על ניהולו הכללי, לצד ייצוג בתי ההשקעות מול גורמי רגולציה שונים הכנסת, משרדי הממשלה ורשויות שונות) ומול גורמי התקשורת, תוך קידום ושיפור מעמדם של בתי ההשקעות מול גורמי הרגולציה בענף הפיננסים.

מרוז.

מרוז מסרה: "לאחר כארבע שנות עשייה אינטנסיבית בהן הקמנו את האיגוד וביססנו את מיצובו כגוף מוביל ובעל השפעה, אני גאה לסיים את הקדנציה ולצאת לדרך חדשה כאשר האיגוד הוא שחקן מרכזי, חשוב ומשפיע בשוק ההון. לשמחתי, בשנים האחרונות הצלחנו לגרום להגברת התחרות בשוק ההון, הזרמנו דם חדש לתעשיית הגמל, סייענו בהפחתת הריכוזיות ובהגברת האחריות כלפי ציבור החוסכים בישראל".

אילן רביב, יו"ר איגוד בתי ההשקעות, מסר: "אנו מודים ליוליה על תרומתה הרבה כמי שהובילה את הקמת האיגוד וניהלה אותו בהצלחה למעלה מארבע שנים. עבודה רבה עדיין לפנינו, ענף הפיננסים בישראל הוא עדיין ענף ריכוזי שנשלט על ידי מספר מצומצם של בנקים וחברות ביטוח. האיגוד ימשיך לחולל תחרות ולתרום לענף הפיננסים ולשוק הישראלי. נסייע ככל שניתן לחזון המבורך של הרגולטורים הנוכחיים להגברת התחרותיות בענף. בתי השקעות הם הגורמים היחידים בשוק שיכולים להוביל ליישום התחרות וכך נמשיך לפעול".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email