יום העיון השני בסדרת ביטוח כללי במחוז צפון עסק בתביעות רכוש

המפגש הינו חלק מסדרת מפגשים משותפת לסניף חיפה ולוועדה לביטוח כללי, ונידונו בו נושאים כמו הערכת שווי רכב וטיפול בתביעות נזקי אש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבוע שעבר התקיים המפגש השני בסדרת המפגשים המשותפת לסניף חיפה במחוז צפון ולוועדה לביטוח כללי. לדברי סו"ב שלומי גילה מהוועדה לביטוח כללי, עסק המפגש בנושא תביעות רכוש.

המרצה הראשון היה שמאי הרכב ליאור נחום שהסביר על עבודות השמאי, כיצד קובעים ירידת ערך ובלאי ובאופן כללי – מהי המשמעות של כל הורדה משווי הרכב.

כנס תביעות רכוש בחיפה |באדיבות תדהר סאטובי

הרצאה נוספת הייתה של עו"ד ארז שניאורסון שהסביר איך מטפל הסוכן בתביעות נזקי אש, ומה עליו לעשות כדי לדאוג שהמבוטח יקבל את כל המגיע לו. בהמשך הרצה חוקר השריפות אלי הינה, וסיפר סיפורי שריפות מניסיון חייו המקצועיים.

לקינוח הרצה סו"ב ועו"ד משה סרנגה, והסביר איך להכין את המשרד ל"יום שחור" יום שבו בעל הרישיון כבר לא יהיה כשיר מנטלית או חו"ח ילך לעולמו, וכל הפעולות שיש לנקוט מראש כדי למנוע בלאגן ומלחמות ירושה.

בציפייה למפגש הבא

סו"ב גילה מציין כי המפגש הבא יערך בתאריך 20.9.22 ויעסוק בנושאי סייבר; עו"ד מריאנה דן תספר על מקרי תקיפת סייבר ותיתן טיפים איך לשבור התנגדויות במכירת ביטוחי סייבר.

עו"ד וסו"ב אדם מימון ייתן סקירה על ביטוחי סייבר בעולם עם דגש על השוק האמריקני. לסיכום יום העיון נציגי חברת הסייבר אלקון יתנו סקירה על אמצעי התגוננות מתקיפת סייבר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email