יום כיף ל־120 ילדים בחינוך המיוחד של באר שבע ביוזמת הלשכה

במהלך ההתנדבות יפעילו הסוכנים את הילדים בתחנות שונות; מספר המקומות מוגבל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לקשרי קהילה בלשכה, בראשות מיכל וינצר, יוזמת בשבוע הבא (12 ביולי) יום כיף עבור 120 ילדים הלומדים במסגרת החינוך המיוחד בבאר שבע.

הפעילות היא בשיתוף חברת איתוראן, שעובדיה וסוכני ביטוח יפעילו את תחנות ההפעלה לילדים. לפעילות שותפים גם יו"ר מחוז הדרום בלשכה, יפת בקשי, ויו"ר הועדה לסוכנים צעירים, דביר רפ.

לדברי וינצר "במהלך הפעילות נפעיל את הילדים בתחנות מגוונות ולטובת הפרויקט נזדקק למתנדבים עם חיוך ענק ורצון טוב. מספר המקומות מוגבל, לכן כל הקודם זוכה בחוויית נתינה ותרומה למען הקהילה. מי שהיה איתנו בפרויקטים הקודמים מבין את העוצמה שבנתינה", היא מדגישה.

מתנדבות הלשכה בפעילות קודמת של הוועדה
מתנדבות הלשכה בפעילות קודמת של הוועדה

האירוע יתקיים בביה"ס רימונים בבאר שבע החל מהשה 8:00 בבוקר. בין התחנות שיופעלו ביום הכיף יהיו תחנת איפור, קעקועים ולק. וכמו כן, מסלול אתגרים – הכולל טיפוס על סולם, זחילה על ספסל, דילוג בחישוק ועוד. בנוסף תתקיים פעילות יצירה בגואש וציוד נלווה ליצירה והפעלת תחנת דוכן פלאפל.

לאחר התחנות יחליפו הילדים בגדים וייהנו מפעילות חוץ הכוללת מתנפחים, מתקני מים, ברד, פופקורן, צמר גפן, דוכן מתוק ועוד, ואף ייהנו משי מיוחד. הסוכנים ואנשי איתוראן ייהנו מארוחת צהריים משותפת במסעדה. באירוע תשתתף גם ח״כ נורית קורן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email