יום עיון במכללת נתניה: ”נכנסנו למו“מ עם המכללה על לימודים לתואר בביטוח“

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-85 סוכנים הגיעו ליום עיון של מחוז השרון, שנערך השבוע במכללה האקדמית נתניה, בשיתוף חברת איתוראן. את היום פתח יו“ר מחוז השרון דניאל קסלמן בסקירה על פעילויות הלשכה והמחוז ברבעון הראשון של 2015. אחריו דיבר יו“ר סניף נתניה יוסי אנגלמן, כמארח יום העיון, סיפר על פעילויות הסניף שלו, ואף העביר ביקורת על כך שסוכנים נרשמים לאירועים ולא באים אליהם, ובכך מונעים מאחרים מלהגיע“.

ליום העיון הגיעה גם ד“ר אביבה אדלר, האחראית על מצוינות במכללה. לדברי קסלמן, ”הכרזנו על כניסה למו“מ ללימודים לתואר BA בביטוח, כפיילוט למחוז השרון, שבו סטודנטים בני דור המשך יזכו למלגות מיוחדות“.

בהמשך הרצתה ד“ר עינת גלזר, פסיכולוגית ארגונית שערכה מופע מדהים של יופי, היגיון ורגש ובעיקר עסקה בשאלה: איך אנשים מצליחים במקומות שאחרים נכשלו במסגרת זוגיות וחיי משפחה. היא אף נתנה כלים לחיזוק האינטליגנציה הרגשית בעבודה ובבית. פרופ‘ נאוה חרובי מבתי הספר למינהל עסקים ולביטוח במכללה דיברה על היבטים כלכליים ביטוחיים של אסונות המוניים וסיכונים סביבתיים, בעיקר בקטסטרופות ובמגה אסונות. אירועי הלשכה סוכני מחוז השרון במכללת נתניה פתיחה: ירושלים: 9.06.2015, תל אביב: 11.06.2015 ב-29.6 יתקיים יום עיון בריאות תחת הכותרת הכנס ייערך בין השעות 08:00-14:00 ב"הבימה" בת"א. מספר המקומות מוגבל "רפואה ציבורית ופרטית בצל אי הוודאות" "רפואה ציבורית ופרטית בצל אי הוודאות" SAVE THE !DATE שחר שרצקי, מנהל תחום ביטוח באיתוראן, הרצה על ”איתוראן רכב מקושר“, תוכנית חדשה שתצא בקרוב עם חברות הביטוח. יו“ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין דיבר על טיפול בתביעות צדי ג‘, ואת יום העיון סיכם מ“מ נשיא הלשכה אורי צפריר ב“בינינו לבין עצמנו“, שבו הוא קרא לסוכנים להצטרף לוועדות ולפעילויות הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email