יום עיון סניף נתניה: טיפים מקצועיים להגדלת הכנסות הסוכן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-90 סוכנים הגיעו ליום עיון מקצועי של סניף נתניה בנושא הגדלת ההכנסות במשרד הסוכן, שנערך במלון רמדה בנתניה, בשיתוף עם "קופל גרופ","ע.ד.נ פתרונות", "אינטרנשיונל האוס", ו"עורך דין לכל נהג".

יום העיון נפתח בהצגת תוכנית העבודה של סניף נתניה ל-2015 והצגת המשתתפים של יו"ר הסניף יוסי אנגלמן; אחריו עלה להרצות היועץ הארגוני עומר בוני על ניהול יעיל של משרד הסוכן; יו"ר M.D.R.T יוסי מנור דיבר על גביית דמי טיפול במשרד הסוכן; מנכ"ל "INHouse" אילן בויקו סיפר על אפיק פנסיוני מבוסס נדל"ן; ויועץ הבריאות של הלשכה ד"ר אודי פרישמן סיפר כיצד הופכים את הלימון ללימונדה בביטוחי הבריאות.

בתום ההפסקה נתן עו"ד ג'ון גבע, היועץ המשפטי לחברי המרכז, שלושה טיפים לחידושי הסכמים מול חברות הביטוח; נציגי קבוצת "קופל גרופ" סיפרו על מוצרים ייחודיים חדשים של הקבוצה; יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין נתן טיפים להגדלת הכנסה באלמנטרי; ואת היום סגרה סגנית הלשכה שוש כהן עם בינינו לבין עצמנו. כמו כן, נערכה פרידה מרגשת מהמנכ"ל היוצא מוטי קינן.

לדברי אנגלמן, "היתה נוכחות יפה של סוכנים. כל מרצה היה צריך לתת כמה טיפים ב-20 דקות בלבד והסוכנים היו מרותקים להרצאות. היתה היענות והקשבה מלאה. הם קיבלו הרבה טיפים בתחומים רבים ומגוונים, כשהמכנה המשותף היה טיפים שישפיעו על הגדלת הכנסות הסוכן. אנשים ציינו בפניי שיום העיון היה מקצועי ומועיל. גם הדוכנים מסביב היו ממוקדים במוצרים חדשים, שמהווים אופציות נוספות לסוכנים. הלשכה נמדדת בפעילות ואנחנו שואפים ליצור עניין ולהגיע למצב שכוח הלשכה ילך ויגדל – ורואים שזה בא לידי ביטוי מפעם לפעם. כולם יצאו מרוצים מיום העיון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email