יום עיון של מחוז ירושלים: בין שיקולי תקציב המדינה לניהול קבוצת כדורגל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-140 סוכנים הגיעו ליום עיון מקצועי שערך השבוע מחוז ירושלים בשיתוף איילון חברה לביטוח, במלון מצודת דוד בירושלים. את היום פתח יו"ר המחוז שמואל אשורי ולאחריו הרצה ד"ר אודי פרישמן, יועץ הלשכה לענייני בריאות, סיעוד, חיתום רפואי ותביעות, על ביטוחי בריאות בעידן שלאחר ועדת גרמן.

בהמשך סיפר דרור שמשון, מאמן הכושר של בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל לשעבר, על מצוינות בספורט ואופן ניהול הכדורגל בישראל מאחורי הקלעים. מטעם איילון הרצו בפני הסוכנים מנהל מחוז ירושלים דורון לוי וראש אגף שיווק ומכירות דורון שבתאי. היועץ המשפטי לחברי מחוז ירושלים בלשכה עו"ד שרון שושי, ממשרד שושי את שבח, הרצה על מוטבים ויורשים. יו"ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן סקר את פעילות הוועדה למען חברי הלשכה, וח"כ וסגן שר האוצר לשעבר מיקי לוי הרצה על השיקולים שעמדו בבניית תקציב המדינה ל-2015.

יום העיון הסתיים בטקס פרידה ממנכ"ל הלשכה היוצא מוטי קינן. לדברי אשורי, "היתה היענות אדירה של 140 סוכנים שהגיעו ליום העיון. מיקי לוי הרצה בפני הסוכנים במשך רבע שעה ועו"ד שושי הגיע עם צוות גדול של המשרד. אריאל ארז מהלשכה עלה אף הוא לספר על הפוליסה המשרדית של הלשכה. אבל אין ספק שגולת הכותרת של יום העיון היתה פרידה מרגשת ממוטי קינן. גם הסוכנים רוני שטרן ואודי כץ הגיעו במיוחד לפרידה, והוא קיבל מאתנו מגן לאות הוקרה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email