יונל כהן פרש מתפקידו כיו"ר איילון ביטוח

אריק יוגב צפוי להתמנות ליו"ר במקומו של יונל כהן, שפורש לאחר שנה בתפקיד. אתי אלישקוב צפויה להתמנות לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

היחסים המתוחים בין השותפים בקבוצת איילון, לוי רחמני ויונל כהן הגיעו לפיצוץ, כשכהן הודיע אתמול על פרישתו מתפקיד יו"ר איילון ביטוח לאחר שנה בלבד בתפקיד.

יונל כהן הוא בעל השליטה בשותפות אופק דן, המחזיקה ב-22% ממניות איילון. אופק דן ביקשה למנות במקום כהן את אריה זילברברג, אקטואר בהכשרתו המכהן כיום כדירקטור בחברת הבת איילון פנסיה וגמל. ואולם, ההערכה היא שמי שיחליף את כהן בתפקיד היו"ר יהיה אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח, ואילו אתי אלישקוב, שרק לפני מספר חדשים מונתה לתפקיד מנכ"ל איילון אחזקות (כפי שפורסם כאן לראשונה) תתמנה גם לתפקיד מנכ"ל איילון ביטוח, תפקיד אותו סימנו רחמני ואלישקוב עבורה עוד במו"מ ביניהם על תפקיד מנכ"ל קבוצת האחזקות.

יונל כהן, לוי רחמני ואריק יוגב

כהן מסר את תפקידו לאחר שנה שכללה הכנת אסטרטגיה של איילון לטווח ארוך תוך מוכנות לעולם החדש של סולבנסי 2, ואיחל הצלחה במימוש  התוכניות הרב שנתיות. "הריני מבקש להודות לחברי הדירקטוריון, למנכ"ל החברה ולחברי ההנהלה המוכשרים והמסורים על שיתוף הפעולה לטובת איילון ביטוח", ציין כהן בהודעת הפרישה.

בעל השליטה ונשיא קבוצת איילון, לוי יצחק רחמני, הודה למר כהן על שירותו ותרומתו לחברה בתקופת כהונתו ואיחל לו הצלחה בהמשך. כהן נשאר שותף באיילון אחזקות ואולם הוא מתכנן למכור את אחזקותיו בחברה. לפני שלושה חודשים נחתם הסכם בין רחמני וכהן המעניק לרחמני אופציה לרכוש את אחזקותיו של כהן בחודש דצמבר בכל אחת מהשנים 2016 ו-2017. במקביל, לכהן יש זכות לחייב את רחמני לרכוש את אחזקותיו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email