יוסי מנור מונה לתפקיד יו"ר מטה אירופה ואוקיאניה בארגון M.D.R.T העולמי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו״ב יוסי מנור, אשר כיהן בעברו כנשיא לשכת סוכני הביטוח וחבר 29 שנה בארגון, נבחר פה אחד על ידי מטה הארגון העולמי לתפקיד יו"ר המטה אזורי של אירופה ואוקיאניה בארגון M.D.R.T  העולמי. זהו המינוי הישראלי הבכיר ביותר בתולדות הארגון לנציג ישראלי.

אוקיאניה הוא אזור גאוגרפי המורכב מאוסטרליה, מיקרונזיה, מלנזיה, גינאה החדשה, פולינזיה וניו זילנד ונחשב ליבשת הקטנה על פני כדור הארץ.

M.D.R.T הינה התאחדות בינלאומית של סוכני ביטוח חיים מצטיינים ומונה כ-50 אלף סוכני ביטוח, המייצגים מעל 400 חברות מיותר מ-66 מדינות.

יוסי מנור | צילום: באדיבות הלשכה

מנור ירכז תחתיו את פעילות המטה אזורי של  M.D.R.T  במדינות האירופאיות ואוקיאניה החברות בארגון. מדובר בקידום משמעותי מבחינת מנור וגם מבחינת ישראל בארגון היוקרתי.

מנור: "המינוי מהווה הבעת אמון בחברי MDRT ישראל והנהגת הארגון. מי שמשקיע ומראה תוצאות, הסיכוי שלו להתקדם גדול יותר. אין ספק שהמינוי הוא קידום משמעותי מבחינתי לתפקידים נוספים בארגון העולמי בשורה אחת עם הבכירים בארגון.

"במסגרת התפקיד אני מתחייב לפעול להנחלת מנהיגות עם מחויבות אישית בקרב ראשי המדינות האירופאיות והאוקיאניות בארגון. דבר שיביא לגידול במספר חברי הארגון בכל האזור, וכן להחדיר את השימוש בטכנולוגיה וניו מדיה בקרב החברים״, מסביר מנור.

עו"ד פיני חג'ג', היו"ר הנבחר של M.D.R.T ישראל: "אני מכיר את יוסי שנים רבות, מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה ומעמודי התווך של ענף הביטוח בישראל ואני בטוח שזו רק תחנה בדרכו קדימה בצמרת הארגון".

נשיא לשכת סוכני הביטוח, סו״ב ליאור רוזנפלד: "ברכות ליוסי על המינוי, זהו מינוי ראוי ביותר וחשוב מאין כמותו. יוסי פותח דלת לסוכנים וסוכנות רבים שנושאים עיניים לתפקידים בכירים בארגון ולנציגות ישראלית בארגון הבינלאומי ומייצג אותנו נאמנה. העובדה שהוא נמנה גם על הוועדה המייעצת לנשיא הלשכה חושפת אותו לעמדת ופעילות הלשכה אותה הוא יכול להביא לידי ביטוי גם בחו”ל. אני מאחל לו הצלחה רבה ועומד לצידו ולרשותו״.

ישראל ממשיכה להוביל

מנתונים שנאספו במטה ה-MDRT העולמי עולה כי ישראל ממשיכה לשמור על ההובלה במספר החברים הגדול ביותר באירופה גם במהלך שנת 2020 עם כ-140 חברים. הכנס העולמי הוירטואלי שייפתח ב-3 לאוגוסט ילווה בתרגום סימולטני גם לשפה העברית. בנוסף לכך, כבר בשלב הרישום לכנס כעת מופיע תרגום לעברית על מנת להקל על הנרשמים.

לדברי סו"ב בועז בראל חבר הנהלת MDRT ישראל (MCC) וחבר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכה, הנאומים מה special session ,Focus sessions ומה-Main Platform יועברו לחברי MDRT בישראל במסגרת הכנס הווירטואלי תוך התאמתם לשעות צפייה המקומיות בישראל: "על אף שהכנס פורמלית יערך בין ה-3-7 באוגוסט, הוא יהיה זמין ונגיש בתשלום גם לחברי הארגון שטרם הספיקו לצפות בו, למשך שלושה שבועות נוספים לאחר סיומו, עד ה-28 באוגוסט״.

לדבריו, ”במסגרת הבמה המרכזית המאופיינית בהרצאות אינסנטיב מעוררות השראה תנאם בין היתר דשאונה ברבר, קצינה בצבא האמריקאי ומיס ארה״ב בעברה, שמשמשת כיום כמאמנת עסקית, יזמית ונואמת עטורת פרסים בינלאומיים ומהמובילות והמבוקשות בעולם.

״כמו כן, במהלך הכנס תובא להצבעה מועמדתו של איאן גרין מבריטניה לנשיא ה-MDRT העולמי. אם אכן ימונה לתפקיד, הוא יהיה לנשיא ה-MDRT השלישי שימונה לתפקיד הרם מבריטניה ומחוץ לצפון אמריקה".

גם לאחר הקורונה

בצל הקורונה ולקראת הכנס המתקרב ניהל בראל שיחה ארוכה עם טוני גורדון, מבכירי הארגון ונשיא MDRT העולמי לשעבר, לצורך החלפת רשמים בדבר המגמות והתמורות בדפוסי הפעילות בישראל ובעולם בעידן הקורונה.

״משיחתנו ומתמונת המצב הגלובלית הולכת ומתחדדת ההבנה בעולם כי בצל מגפת הקורונה ניתן לנהל באופן פרודוקטיבי וקונסיסטנטי קשרים עם לקוחות על בסיס טכנולגית הזום״, אומר בראל.

״אומנם עדיין רווחת בעולם התפיסה כי בשלב הראשוני לצורך הפיכת המתוחל (Prospect) למבוטח עדיפה פגישה פרונטלית ובלתי אמצעית, ואולם הקשר השוטף והתכוף עימו החל מהעמקת סל השירותים של הלקוח וכלה בשירותים השוטפים המוענקים לו יכולים להיעשות וירטואלית באופן יעיל ולשביעות רצונו של הלקוח. סביר כי מתודת עבודה זו הולכת להשתרש ולהתקבע גם בלאחר המשבר העולמי, באופן אירוורסבילי״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email