יוסי סודרי ינהל את חטיבת הפרט והמטה בהכשרה חברה לביטוח

לאחר עשר שנים במנורה מבטחים עובר סודרי להכשרה • וגם - סמנכ"לית שיווק חדשה ב"דרכים" ומנכ"לית חדשה ל"הלמן-אלדובי התחדשות עירונית"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יוסי סודרי מונה לתפקיד מנהל תחום הפרט ומטה האגף בהכשרה ביטוח. בחודש יולי האחרון פרש סודרי מחברת מנורה מבטחים לאחר עשר שנים; בתפקידו האחרון כיהן כמנהל תחום הפרט והעסקים כסמנכ"ל.

מהכשרה נמסר כי כחלק מיישום האסטרטגיה העסקית של החברה, ובהמשך ישיר לתוכנית העבודה בחיזוק הקשר עם סוכני הביטוח ובניית תהליכי עבודה ותוכניות ביטוח חדשות, שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה, ממנה את יוסי סודרי (44) למנהל תחום הפרט ומטה האגף.

יוסי סודרי. צילום: דוברות מנורה מבטחים

במסגרת תפקידו ינהל סודרי תחת אבי שלמה, המשנה למנכ"ל וראש המערך לביטוח הכללי, את מערך הפרט בהכשרה, אשר יכלול את כל תחומי ביטוחי הפרט, רכב רכוש, רכב חובה, ביטוחי דירות, משכנתה, ביטוחי פרפקט, קשרי סוכנים, בקרה ועוד.

מהפכה בחטיבת הפרט

"אנחנו מבצעים מהפכה במערך האלמנטרי בחברה. במטרה לחזק את חטיבת הפרט, לשפר את הידע ולחזק את ארגז הכלים גייסנו לשורותינו את יוסי סודרי, שם דבר בעולם הביטוח, שמכיר היטב את סביבת העבודה של סוכני הביטוח ואת הצרכים שלהם.

"הוא חלק מיישום תוכנית העבודה של החברה להשקיע ולחזק את הקשר האישי עם סוכני הבית אשר הם השותפים העסקיים והאסטרטגיים שלנו", אמר מירון והוסיף: "אני מברך את סודרי על הצטרפותו להכשרה ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש. המשימה של סודרי להוביל מהפכה בחטיבת הפרט, לשפר את הכדאיות הכלכלית, להוביל לרווחיות ולצמיחה בחטיבה ולחזק את הקשר עם הסוכנים".


מנכ"לית חדשה ב"הלמן-אלדובי התחדשות עירונית"

יפית יהודה מונתה לתפקיד מנכ"לית קרן ההשקעות "הלמן-אלדובי התחדשות עירונית". הקרן משקיעה במתן הלוואות ליזמי נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית, ובכלל זה ליזמים ופרויקטים בתחום חיזוק מבנים, כולל הריסה ובנייה מחדש במסגרת תמ"א 38 וכן פרויקטי "פינוי בינוי" ופרויקטי נדל"ן אחרים.

יהודה כיהנה בתפקידה האחרון כמנהלת תחום האשראי באגף ההשקעות של חברת הביטוח מנורה מבטחים. קודם לכן כיהנה כמנהלת בכירה בחטיבה העסקית של בנק מזרחי טפחות כמנהלת מחלקה בסקטור התאגידים בבנק, ובכלל זה מנהלת מחלקת ליווי פרוייקטים בסקטור הנדל"ן. ליהודה תואר ראשון בכלכלה ותואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

חן לוי, יו"ר "הלמן-אלדובי התחדשות עירונית", מסר: "אנחנו בטוחים שהניסיון המוכח של יפית וכישוריה יהוו ערך רב לחברה ויתרמו רבות להמשך הצמיחה שלנו בעולם קרנות ההשקעה בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט. אני שמח שיפית הצטרפה למערך הניהול של החברה ומאחל לה הצלחה רבה בתפקיד החדש".


סמנכ"לית שיווק חדשה ב"דרכים"

לירון אברבוך מונתה לסמנכ"לית שיווק ומכירות בחברת "דרכים". בכך היא מחליפה את שמעון גליל שהודיע לאחרונה על פרישה. גליל מסיים בימים אלה את תפקידו כמשנה למנכ"ל, ומנהל שיווק ופיתוח בקבוצת שחר.

אברבוך בוגרת תואר שני במנהל עסקים ועובדת בענף הרכב מזה 11 שנים במגוון תפקידי ניהול בכירים. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מכירות ארצית של מותגי סיטרואן ואופל בחברת לובינסקי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email