יוצאים לדרך חדשה: אורן אל און פורש מהפניקס

חטיבת הלקוחות אותה ניהל תתמקד בקידום ופיתוח המכירה מול סוכני הביטוח; יחליף אותו בתפקיד אייל אוחיון שמנהל כיום את אשכול המרכז
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אורן אל און, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות של הפניקס, פורש מתפקידו לאחר 9 שנים.

אל און הצטרף להפניקס בשנת 2009 ומונה לתפקיד מנהל החטיבה בינואר 2010. מהחברה נמסר, כי במהלך השנים הגדיל משמעותית את פעילות החטיבה בתחומי הביטוח והפיננסים, בנה והעצים את אשכולות צפון וירושלים ושיפר משמעותית את איכות השירות לציבור הסוכנים והמבוטחים. בשנים אלה הפכה הפניקס למובילת השוק וחטיבת הלקוחות תרמה לכך באופן מהותי. בימים אלה, ביקש לסיים את תפקידו.

אייל לפידות, מנכ"ל הפניקס, ברך את אורן על שנים רבות של עשייה ותרומה משמעותית להצלחת הפניקס ולחיזוק הקשר של הפניקס עם ציבור הסוכנים. את חטיבת הלקוחות ינהל אייל אוחיון המכהן כיום כמנהל אשכול מרכז.

אל און | צילום: הפניקס

הפניקס מבצעת שינויים ארגוניים בחברה במסגרתם תפוצל פעילות התפעול והשירות מחטיבת הלקוחות ותנוהל תחת חטיבת תפעול מרכזית בראשות מנהל בדרג משנה למנכ"ל. חטיבת הלקוחות תתמקד בקידום ופיתוח פעילויות המכירה מול הסוכנים. נמסר כי מטרת השינוי – "להביא לשיפור ביעילות התפעולית ובאיכות השירות לסוכן ולחזק את פעילויות המכירה".

את חטיבת התפעול והשירות, לצד מערך התביעות, תנהל קרן גרניט שמונתה למשנה למנכ"ל.

גרניט (50) עובדת 19 שנים בהפניקס, במהלך השנים הללו מילאה מגוון תפקידים ניהוליים במספר תחומים: במערכות מידע, בתחום הביטוח הכללי, מנהלת תביעות ביטוח כללי והחל ממחצית 2017 כמנהלת מערך התביעות.

אוחיון (48) עובד 14 שנים בהפניקס, החל עבודתו כמפקח באשכול צפון ולאחר מכן כמנהל יחידת המכירות באשכול, כיהן ארבע שנים כמנהל אשכול צפון, בהן העצים את פעילות האשכול והוביל לשיפור באיכות השירות באשכול ובשנה האחרונה ניהל בהצלחה את אשכול מרכז.

לפידות איחל הצלחה רבה לגרניט ולאוחיון וציין את הזכות לקדם מנהלים מוכשרים שצמחו בהפניקס לתפקידים בכירים, בצוות העסקי. במקביל, הודיעה הפניקס גם על מינוי נאור צמח כמנהל אשכול צפון.

נאור (47) הצטרף להפניקס לפני כתשע שנים לאשכול צפון, כמפקח ובארבע השנים האחרונות כמנהל יחידת המכירות באשכול. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני בכלכלה ומנהל עסקים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email