יוצרים עתיד טוב יותר: ארגון MDRT תרם לעמותת אלווין ישראל

העמותה מפתחת כלים מגוונים לשילוב בחברה של אנשים עם מוגבלויות ⋅ הכסף שהועבר לעמותה נתרם על ידי חברי MDRT ברחבי העולם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתחילת השבוע נפלה בחלקי ובחלקו של סו"ב אלברט גבאי, יו"ר ארגון MDRT לשעבר, לקחת חלק במעמד מרגש של מתן תרומה מיוחדת לאחת העמותות המיוחדות – "אלווין ישראל". העמותה מפתחת עבור אנשים עם מוגבלויות מערך תמיכות, הנגשות וכלים מגוונים לשילובם בחברה, באקדמיה ובתעסוקה – ובכך יוצר עתיד טוב יותר לכולנו.

התרומה ניתנה לנו על ידי חבר אמיתי, אוהד ואוהב ישראל בנשמה, מר טוני גורדון נשיא ה-MDRT לשעבר, הנשיא הראשון שנבחר מחוץ לצפון אמריקה מאז הקמתו של הארגון ב-1927.

הענקת התרומה לעמותת אלווין ישראל | צילום: באדיבות המצולמים
מגבשים מהלכים נוספים

נציג אלווין, מר ראובן אמזלג נרגש מאוד לקבל אותנו וביקש להודות לכל חברי הארגון בארץ. במסגרת ישיבה קצרה שניהלנו במשרדים הראשיים של העמותה בירושלים, התחלנו בגיבוש מהלך התנדבותי משמעותי ברוח "אמץ אחר", במסגרתו יעמדו לרשות העמותה סוכנים חברי הארגון שילוו חולה בבית חולים הסמוך למקום מגוריהם שאין לו משפחה שיכולה להיות איתו. הליווי יהיה למשך מספר שעות, בהתאם לצורך, מייד עם קריאה טלפונית.

התנדבות בקהילה היא אחת מעמודי היסוד של ארגון ה-MDRT. לארגון קרן תרומות אדירה התורמת בעיקר בפרויקטים חשובים וקריטיים בכל העולם בעיקר באוכלוסיות חלשות. הקרן לקחה על עצמה מזה שנים רבות לתרום לפחות מיליון דולר כל שנה, והיא מתמידה בזה באופן שיטתי. חשוב לציין שמקור הכספים כולו הוא כספי תרומות של חברי MDRT מכל העולם.

הכותב הוא CLU, TOT, יו"ר ארגון MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email