יו"ר ועדת הבריאות בלשכה: "המטרה העליונה שלנו היא חיזוק מעמד הסוכנים בקרב מבוטחיהם"

במפגש ייחודי שנערך בין נציגי הלשכה לנציגי המרכז הרפואי מדיקה RMC בעפולה הוחלט על שיתוף פעולה שיאפשר שיפור השירות למבוטחים באזור הצפון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביוזמת יו"ר ועדת הבריאות סו"ב נחמה גולדווסר, ביקרו יו"ר מחוז הצפון תדהר סאטובי וסגן יו"ר סניף חיפה סער חי-שמיר במרכז הרפואי מדיקה RMC שבעפולה. הם סיירו בחדרי הניתוח יחד עם חן פורמן, מנכ"ל המרכז, ועדי בר-שלו, מנהלת השיווק, על מנת להכיר את המרכז מקרוב ולבחון שיתופי פעולה עבור מבוטחי סוכני הביטוח בצפון ובעמקים.

בתום פגישתם הדגיש חן פורמן כי במרכז הרפואי מאמינים שמגיעה לתושבי העמק והצפון רפואה מתקדמת, זמינה וחדשנית. כל זאת תוך מתן יחס ושרות אישי לכל מטופל ומטופלת. 

המפגש במרכז הרפואי. מימין: פורמן, חי-שמיר וסאטובי

לאור הפגישה המוצלחת והעניינית מזמין מנכ"ל המרכז הרפואי את סוכני הביטוח באזור לבקר במרכז, על מנת להכיר את המקום מקרוב למען מבוטחיהם.

יו"ר ועדת הבריאות, נחמה גולדווסר, ציינה כי היא מברכת יוזמות של שיתופי פעולה למען מבוטחי סוכני הביטוח בישראל וכי המטרה העליונה היא חיזוק מעמד הסוכנים בקרב מבוטחיהם.

שירותים ייחודיים

מדיקה RMC הוא מרכז רפואי פרטי מרשת מדיקה מרכזים רפואיים, המספק ייעוץ ואבחון ומתבצעים בו ניתוחים קטנים ובינוניים במגוון תחומים. המרכז עובד בהסדרים עם כל קופות החולים וחברות הביטוח.

מטופלים אשר מגיעים למדיקה RMC זוכים לחווית VIP: החל מזמינות התורים הגבוהה, בחירת הרופא מבין שורת מומחים וכלה בשרות ויחס אישי לכל אורך הדרך. הרופאים המנתחים במדיקה RMC הם רופאים בכירים, רובם סגני מנהלים ומנהלי מחלקות מבתי החולים המובילים בכל רחבי הארץ. במקום שבעה חדרי ניתוח חדשניים וההקפדה על בטיחות ומניעת זיהומים היא מהגבוהות בעולם.

במסגרת השירותים הייחודיים הניתנים במרכז הרפואי מוקדשת תשומת לב מיוחדת לילדים: כל הצוות העוסק בניתוחי ילדים עובר הכשרות ייעודיות בנושא, ההורים מוזמנים לערוך במקום סיור מקדים יחד עם ילדם וביום הניתוח מקבלת את פני הילד ליצנית רפואית אשר עוזרת לתהליך להיות קל ואפילו מצחיק ונעים.

ימי עיון משותפים

סגן יו"ר סניף חיפה סער חי-שמיר: "התרשמתי רבות מהמרכז הרפואי, מרמתו המקצועית והחדשנות המוצעת למטופלים במקום. היחס האישי הניתן לכל מטופל ניכר בכל פינה ואני מצטרף לקריאתו של מנכל המרכז ומזמין את סוכני וסוכנות הביטוח באזור לסיורים אשר נערוך למענם. בימים אלו אנו בונים תכנית ולו"ז למספר סיורים ואתן על כך פרטים נוספים בהמשך, במדיות השונות". 

יו"ר מחוז הצפון תדהר סאטובי הוסיף כי הוא מברך את ועדת הבריאות ואת מדיקה RMC על המיזם המשותף למען שיפור השרות עבור מבוטחי הסוכנים בצפון. הוא ציין כי הוא מאמין ששיתוף פעולה זה יוכל להנגיש לציבור המבוטחים רפואה פרטית מתקדמת, ובכך גם יעלה את קרנם של סוכני הביטוח בישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email