יו"ר חדש לתת הוועדה לפיננסים: דודי עמית יחליף את ארז גוטמן ז"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דודי עמית התמנה לתפקיד יו"ר תת הוועדה לפיננסים של לשכת סוכני הביטוח. המינוי החדש נעשה בעקבות פטירתו של ארז גוטמן ז"ל, שמילא את תפקיד היו"ר בשנה האחרונה.

לכתו של גוטמן ז"ל היכה את סובביו ואת לשכת סוכני הביטוח, לאחר שגוטמן לקה בלבו במפתיע. עמית, 50, שמכהן כחבר בוועדה לביטוח פנסיוני מזה חמש שנים, הוא מומחה לביטוח פנסיוני ולחיסכון ארוך טווח. "אני מאחל לנו להצליח בלהנחיל לכל סוכן ביטוח שלפחות שליש מהכנסותיו יגיע מהתחום הפיננסי", אומר עמית לקראת מינויו החדש. "המטרה הראשונה והעיקרית שלי, היא לגרום לכל סוכן ביטוח לאמץ את התחום הפיננסי. לכנס פיננסים האחרון הגיעו כ-300 סוכני ביטוח, כמות מרשימה לכל הדעות בשביל כנס ראשון מסוגו, ואנו שואפים להגדיל את הכמות גם בכנסים הבאים. לסוכן הביטוח יש את הפוטנציאל לספק את הליווי הפיננסי הטוב ביותר לתא המשפחתי, חבל שפוטנציאל זה לא ייושם".

עמית, נשוי ואב לשלושה, משמש כסוכן ביטוח מזה 22 שנה ובעל תואר B.A. בהנדסת תעשייה וניהול מטעם אוניברסיטת בן גוריון. "אני מאחל הצלחה רבה ליו"ר תת הוועדה לפיננסים החדש של הלשכה", אומר נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ.

"לאחר לכתו של ארז גוטמן ז"ל, הלשכה תרה אחר האדם שייכנס לנעליו הגדולות וימשיך את דרכו בתחום הפיננסים. אני משוכנע שדודי יבצע את תפקידו כיו"ר תת הוועדה, על הצד הטוב ביותר".

יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, הוסיף: "דודי נענה לבקשתי להתמנות ליו"ר תת הוועדה לפיננסים, וכעת עומדים בפניו אתגרים לא פשוטים. לצערנו, תחום הפיננסים מהווה נושא יחסית מוזנח בקרב רוב סוכני הביטוח, אך מצד שני זהו תחום עם פוטנציאל ענק, שטרם הצלחנו לכסות ולו קצה ממנו".

ארנון מתייחס בדבריו למאמצי הלשכה לחשוף את חברי הלשכה לתחום הפיננסים, "את ההתנעה הראשונה בנושא כבר התחלנו, ודודי ימשיך את מה שארז גוטמן ז"ל התחיל כדי לקדם את התחום שמהווה אוקיינוס ענק". ארנון הוסיף והעיד על עמית מהיכרותו עמו בוועדה הפנסיונית, "לדעתי, דודי הוא האדם הנכון בזמן הנכון, הוא מכיר היטב את תחום הפיננסים ובעל מוטיבציה ורצון לקדם את הנושא. אנו מאחלים לו הצלחה רבה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email