יו"ר מחוז באר שבע והדרום: "במחוז הדרום רוצים ימי עיון בתדירות גבוהה יותר"

לכנס מחוז באר שבע והדרום שנערך השבוע הגיעו כ־ 50 סוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס מחוז באר שבע והדרום, הראשון בקדנציה הנוכחית, התקיים ביום שני שעבר במלון לאונרדו בבאר שבע. לכנס הגיעו כ־50 סוכנים וסוכנות ועוד 15 אורחים בהם נשיא לשכת סוכני הביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי.

בפתיחת הכנס בירך יו"ר המחוז הוותיק (קדנציה שלישית) סו"ב יפת בקשי את הנוכחים, והציג את היו"ר הנבחר של סניף באר שבע סו"ב גבי מלכה, שעבורו הכנס היה טבילת אש ראשונה כיו"ר הסניף.

סו"ב ליאור רוזנפלד, סו"ב יפת בקשי וסו"ב גבי מלכה

יום העיון כלל הרצאות מקצועיות בתחום הביטוח ועוד, ולדברי בקשי: "אין ספק שמחוז באר שבע בולט בכל פעם בכמות החברים שמגיעים ואיכות ימי העיון שנערכים במחוז; זה בא לידי ביטוי בשביעות רצונם של הסוכנים, שאף ביקשו לקיים ימי עיון בתדירות גבוהה יותר".

אורי אומיד מנכ"ל שלמה חברה לביטוח דיבר על טכנולוגיה כגורם צמיחה; ארז קדם, מנכ"ל קדם יועצים לניהול סיכונים בביטוח, הציג בפני המשתתפים צדדים נוספים בכיסוי פוליסת ביטוח; ליטל ענבר, יועצת בתחום הביטוח, סיפרה על עולם ביטוחי הסייבר; סו"ב דורון הורנפלד, בעלי פרימיום בוטיק, הרצה על הלקוח כמקור הכנסה חדש.

לאחר מכן הציג מנכ"ל הלשכה את פעילות הלשכה לשירות סוכני הביטוח. עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה ומתמחה לתחום הרגולציה, דיבר על אובדן כושר עבודה החדש, ופירט על יתרונות וחידושים.

הכנס הסתיים בשיחה חופשית של משתתפי האירוע עם נשיא לשכת סוכני ביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email