יו"ר מחוז הדרום: "נהיה מאוחדים במטרה המרכזית – שמירה על הלשכה כגוף הייצוגי היחיד שלנו”

סו”ב יפת בקשי כי "אנו מקיימים היום את כנס המחוז האחרון בקדנציה זו, וברור מאליו שריח הבחירות נמצא באוויר. אני מבקש מכולם שננהג בממלכתיות ובכבוד הדדי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-70 סוכני וסוכנות מחוז הדרום של הלשכה, הגיעו לכנס הבחירות ויום העיון, שהתקיים ביום לפני כשבועיים בפארק קרסו למדע בבאר שבע.

בפתח דבריו, אמר סו”ב יפת בקשי כי “אנו מקיימים היום את כנס המחוז האחרון בקדנציה זו, וברור מאליו שריח הבחירות נמצא באוויר. אני מבקש מכולם שננהג בממלכתיות ובכבוד הדדי. כולנו היינו ונישאר חברים, ובעיקר נהיה מאוחדים במטרה המרכזית – שמירה על הלשכה כגוף הייצוגי היחיד שלנו".

בקשי הודה לנשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ ואמר כי "אריה מסיים ארבע שנים של עשייה מאומצת. היינו חלוקים על הדרך וניהלנו שיחות נוקבות, אבל תמיד בכבוד ובהקשבה. בשם סוכני ופעילי הלשכה אני רוצה להגיד לך תודה רבה אריה. איך אמרת בכנס באילת? 'עכשיו אני חוזר הביתה'. אני בטוח שהמשפחה שמחה על כך", אמר בקשי. לאחר מכן העניק יו"ר מחוז הדרום לנשיא אברמוביץ גביע הוקרה על ארבע שנים של עשייה למען הסוכנים כנשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל.

סו"ב בקשי מעניק לסו"ב אברמוביץ את גביע ההוקרה

בקשי סקר את פעילות המחוז בזמן הקדנציה שלו: "אני מדבר על פעילויות שנועדו להעצים את הידע המקצועי שלנו, את היכולות והמיומנויות. החלק האחר של הפעילויות נועד לגבש אותנו חברתית ולהעצים את כוחה של הלשכה".

בכנס נשא דברים גם המתמודד על ראשות המחוז מול בקשי, סו”ב גבי מלכה. הכנס נשא גם היבטים מקצועיים כשגבי נקבלי, יועץ הלשכה לענייני סיעוד, הרצה בנושא המשבר בביטוח הסיעודי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email