יו"ר מחוז המרכז: על חברות הביטוח לגלות הגינות בעמלות ביטוחי החובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס ראשון של מחוז המרכז תל אביב ל-2015 נערך השבוע באוניברסיטת בר אילן, בשיתוף איתוראן וקופל גרופ. יו"ר המחוז עמוס גואטה פתח את יום העיון ואמר שאסור שחברות הביטוח יתעלמו מהפער העצום בין העבודה הרבה שמושקעת בהפקת ביטוחי החובה לבין התגמול הזעום של העמלות, ובפרט המצב האבסורדי של אפס עמלה בהחלפות רכב.

כמו כן, התחייב להביא לכל כנס את אחד מיועצי הלשכה כדי שהחברים ילמדו להכירם. חגי שפירא יועץ ומנהל פרויקטים ביטוחיים, שהוזמן להרצות בנושא עמלות החובה, חידד ואמר בין השאר שרמת העמלות בחובה אינה תואמת את התרומה של הסוכנים לרווחיהן של חברות הביטוח. במהלך יום העיון הוענקו תעודות הוקרה למוטי קינן, המנכ"ל הפורש של לשכת סוכני הביטוח, ולעיתונאי בן דרור ימיני, שקיבל את מגן ההוקרה בזכות תרומתו הרבה להסברה הישראלית, כעיתונאי חוקר עצמאי שמרבה לכתוב ולהרצות בחו"ל, בנושא האנטישמיות החדשה במסווה של אנטי ציונות.

בן דרור ריתק את ציבור הסוכנים בהרצאתו בנושא זה. קינן פרש בקצרה את פעילותו רבת השנים כמנכ"ל הלשכה, שכללה מאבקים ברגולציה ובחברות הביטוח, שהפכו לא אחת את הימים לארוכים ואת הלילות לקצרים בשל הפעילות האינטנסיבית.

עופר בן נון, אחד מיועצי הלשכה בנושאי הנדסה, קבלנים, תמ"א 38 ונדל"ן, הסביר לסוכנים איך לבטח נכון בנייה במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי. ערן שחר, המכונה ד"ר התלהבות, הדביק את הסוכנים באנרגיות חדשות שהעלו חיוך על פניהם ואווירה מבודחת באולם.

יו"ר הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד יואל זיו הסביר איך להיערך נכון לקראת הרפורמה בביטוחי נסיעות חו"ל. שחר שירצקי, מנהל תחום באיתוראן, הציג מקרים של מרדף חם אחר כלי רכב גנובים, והסביר מהם האמצעים שבהם אפשר להשתמש כדי להתגבר על מכת הגניבות. מיקי קופל, מנכ"ל קופל גרופ, הרצה על חדשנות בתחום השירותים המשלימים. את הכנס סיכם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, שעידכן את הסוכנים במסגרת "בינינו לבין עצמנו" בכל הנושאים החשובים שנמצאים בטיפולה של הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email