יו"ר מחוז השרון: "נאבק בקופות החולים בכל הכוח"

כך לדברי סו"ב דני קסלמן בהתייחסו למאבק בניסיון קופות החולים להכנס לתחום ביטוחי הנסיעות; בכנס שנערך השבוע השתתפו יותר מ־150 סוכנים וסוכנות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הלשכה פועלת בימים אלה נגד הניסיון של קופות החולים להרחיב את הנתח שלהן בביטוחי נסיעות לחו"ל, במקום סוכני הנסיעות עליהם חל איסור למכור ביטוח זה כמי שאינם בעלי רישיון לעסוק במכירת ביטוח. כך לדברי סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון, בפתח דבריו ביום העיון בביטוח אלמנטרי שהתקיים אתמול במרכז הכנסים והאירועים "וואלי" בכפר סבא. יום העיון התקיים בשיתוף עם החברות איתוראן, דרכים, קופל ואוטו גלס. לדבריו, ליום העיון הגיעו כ־150 סוכנים וסוכנות.

סו״ב דני קסלמן | צילום: גיא קרן

סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר סניף השרון, בירך גם הוא בתחילת הכנס את הנוכחים; סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי, דיבר על אישור קיום ביטוח; עו"ד יעקב עוז, יו"ר ועדת סייבר בלהב על חובות סוכן הביטוח בהתאם לחוק הגנת הפרטיות; מרגלית כוכב מאיתוראן על פוליסות חכמות UBI; עו"ד ארז קדם, יועץ ביטוח ובעלי האקדמיה הפרקטית לביטוח דיבר על השינויים בפוליסות ביטוח עסקיות.

עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, סקר פסיקות בתחום הביטוח האלמנטרי; עו"ד אורי נס, שמאי, דיבר על החשיבות של עריכת ביטוח נכון לעסק כדי למנוע בעיות בעת תביעה; עו"ד ארז שניאורסון, ראש משרד עו"ד א.שניאורסון, דיאב ושות', דיבר על גבולות הכיסוי הביטוחי בנזקי מים וצנרת.

בסיום יום העיון עדכן נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד את הסוכנים והסוכנות בפעילויות הלשכה וענה לשאלות במסגרת "שיחה חופשית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email