יו"ר מחוז מרכז: "בניגוד לביטוח ישיר, הלשכה פועלת מול הפיקוח לטובת ציבור המבוטחים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-150 סוכני מחוז מרכז גדשו השבוע את אולם סטוקו בתל אביב ביום העיון החגיגי שכלל הרמת כוסית לראש השנה, בשיתוף שגריר שירותי דרך וכלל ביטוח. הכנס נערך השבוע, לאחר שנדחה בשל מבצע צוק איתן .

את הכנס פתח יו"ר מחוז המרכז עמוס גואטה שציין את חשיבותה של לשכת סוכני הביטוח עבור ציבור המבוטחים. "בניגוד לביטוח ישיר, הלשכה פועלת מול הפיקוח בנושאים שהם לטובת ציבור המבוטחים, גם אם הם לא תמיד מיטיבים עם חברות הביטוח. את זה לא יעשו המוקדנים של ביטוח ישיר".

עו"ד ג'ון גבע הציג כמה נקודות שחשוב לשנותן בפוליסת הדירה התקנית החדשה, שכעת נמצאת במצב של טיוטה. הוא אף הדגיש את שיתוף הפעולה שלו עם הוועדה האלמנטרית של לשכת הסוכנים והעומד בראשה אריאל מונין. תמר הראל משגריר שירותי דרך הציגה את החידושים במוסכי השירות של שגריר, המשמשים כמוסכי הסדר של מרבית חברות הביטוח וגם עוזרים בניהול התביעות למען המבוטחים.

שלומי תמן, מנהל מרחב המרכז של כלל ביטוח, פרש בפני באי הכנס חלק ממוצרי הביטוח של כלל, ואף סיפק מספר טיפים לסוכני הביטוח שיעזרו להם בקידום עסקיהם . הפרשן הצבאי של ערוץ 2 רוני דניאל, שליווה את עם ישראל בתקופת צוק איתן על גבי מסכי הטלוויזיה, ריתק את הקהל הרב קרוב לשעה ואף ענה לשאלות הסוכנים על מה שקרה בצוק איתן ועל הסכנות הביטחוניות במרחב, דוגמת "המדינה האסלאמית" ואחרים.

יו"ר MDRT ישראל יוסי מנור בנה מצגת מעניינת עם אוסף טיפים למיקוד סוכן הביטוח. מונין סקר את הנעשה בוועדה שלו והתמקד בדרכים וברעיונות לשיפור המצב בבעיית הטיפול בנזקי המים והצנרת. נשיא הלשכה אריה אברמוביץ כיבד את סוכני מחוז תל אביב בנוכחותו, בירך את באי הכנס בברכת שנה טובה, סקר את הפעילות הענפה של הלשכה בחודשים האחרונים, וחתם בהרמת כוסית לרגל החג.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email