יו"ר תת הוועדה לפיננסים של הלשכה בכנס אילת: חייבים להיות בתחום הפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אם בתחום הפיננסים סוכן הביטוח יכול להרוויח, והלקוח עוד מרוויח כפליים – חייבים להיות שם“. כך אמר דודי עמית, יו“ר תת הוועדה לפיננסים בלשכה, בפאנל ”תור הזהב של הסוכן הפיננסי“ אותו הנחה. בפאנל השתתפו סוכני הביטוח סמי זילכה, תדהר סאטובי, ארז לוי וירון פל.

לדברי סאטובי, ביטוחי הבריאות והסיעוד הם הקשים ביותר למכירה, וסכני הביטוח עושים זאת בהצלחה: ”הרי תחום הפיננסים הרבה יותר קל, וגם אין בו תפעול. לא ייתכן שרק 5% מסוכני הביטוח פועלים בו. אסור לכם לפחד לשאול את הלקוחות על הכסף שלהם ששוכב בבנק ולהציע להם להזרים אותו למקומות טובים יותר“.

דודי עמית
דודי עמית

לוי העלה שלוש סיבות לתועלת שיפיק סוכן הביטוח מכניסה לתחום הפיננסים: ”קודם כל לשם ההכנסה; הסיבה השנייה היא שימור הלקוח, הסיבה השלישית – חיזוק הייחודיות שלנו. אני מתחיל לדבר עם לקוח על תחום שונה לגמרי, והוא תופס אותי כאיש מקצוע בתחום ומתקשר אלי כדי להתייעץ אתי. נכון שצריך אומץ להיכנס לתחומים חדשים כמו הפיננסים, אבל לא מדובר באסטרופיסיקה – מדובר בתחום די פשוט“.

פל טען שיש אנטגוניזם בציבור כלפי הבנקים, וצריך לנצל זאת: ”צריך להציע מוצרים טובים. כשאני מציע ללקוח מוצרים שהוא בודק ומוצא אותם טובים, זה משנה את כל הגישה של הלקוח. יש שלוש דרגות של אמון שלקוח מפתח כלפי הסוכן שלו: 1. בטיפול בתחום הפנסיה והחיסכון שלו. 2. בטיפול בסיכונים בביטוחי רכוש. 3. דרגת האמון הגבוהה ביותר – טיפול בכספי הלקוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email