יו"ר MDRT ישראל הנכנס: "נהיה אבן שואבת להשראה ומוטיבציה לחברים"

סו"ב אבשלום מושקוביץ, שהחל בתפקידו כיו"ר הארגון, מספר בראיון חגיגי על הפעילויות אותן הוא מתכנן, חושף את צוות ההנהגה החדש ומעניק טיפ לחברי הארגון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב אבשלום מושקוביץ CFP, החל לכהן השבוע כיו"ר ארגון MDRT ישראל ומחליף את היו"ר היוצא סו"ב עו"ד פיני חג'ג', CLU, TOT.

אבשלום (58), נשוי לטל ואבא לשלושה: שחר, אור ומאיה, המתגוררים במושבה אבן יהודה שבשרון. הוא בעל רישיון פנסיוני לביטוח חיים משנת 1993 ובעל הסמכה בינ"ל למתכננים פיננסים CFP, בעל תואר BA במנהל עסקים מ"המרכז האקדמי רופין" ותואר מוסמך MA בלימודי משפט מאוניברסיטת בר אילן, וכיום סטודנט לתואר שני במנהל עסקים MBA במרכז האקדמי רופין. אבשלום הוא בוגר הפנימיה הצבאית לפיקוד ובוגר ביה"ס הראלי העברי בחיפה, השתחרר מצה"ל בדרגת רס"ן.

מושקוביץ חבר בהנהלת MDRT ישראל החל משנת 2014 ברציפות, במשך חמש שנים כיהן בתפקיד MCC (Membership Communication Committee). הוא הבעלים והמייסד של  "אבשלום מושקוביץ סוכנות לביטוח חיים (2002) בע"מ".

אבשלום מושקוביץ | צילום: אור מושקוביץ

כשנשאל על תכניותיו לשנה הקרובה במסגרת תפקידו החדש, ציין אבשלום כי הוא מבקש "להוות אבן שואבת להשראה ומוטיבציה לחברים קיימים וחדשים", וכי הנהגת MDRT ישראל שוקדת להגדלת התועלות לחבריה בנוסף לכנסים מרהיבים הנערכים בישראל ובחו"ל.

עיקר הפעילויות המתוכננות

1.למידה מתמדת והעשרה מקצועית – מתוכננות מספר פעילויות מקצועיות ביניהן קורס לתכנון    פרישה. "אני מאמין שההשקעה בעצמנו, בתחום האישי והמקצועי, תאפשר לנו להמשיך ולהיות    רלוונטיים ולתת ערך גבוהה ככל האפשר ללקוחותינו ולקהילה שנבחר לשרת".

2. העשרה בנושאים הקשורים במוטיבציה והשראה לחברי ארגון MDRT בתקופה מאתגרת זו על פי עיקרון "האדם השלם" (The Whole Person) העוסק במציאת איזון בין החיים האישיים למקצועיים וכתוצאה מכך להיות אדם טוב יותר לסביבה ולהגדיל את הערך למשפחה וללקוחות.

לדבריו של אבשלום הדבר יבוא לידי ביטוי באמצעות שימוש בפלטפורמות שונות קיימות וחדשות, לדוגמה "MDRT על הבר": מפגשים וירטואליים מדי חודש באורך של עד שעה לדיון בנושאי אקטואליה, מוטיבציה, השראה ומקצועיות. אורכם יעמוד על כשעה בשעות הערב, בתום יום העבודה.

3.קבוצות דיון – סמל ארגון הMDRT- הינו שולחן עגול, דבר המשדר את חשיבות הישיבה המשותפת של החברים בקבוצות דיון מתוך מטרה להעשיר אחד את השני בנושאים מקצועיים ובנושאים הקשורים בצמיחה אישית ועסקית. מפגשים אלו מעודדים העשרה, שיתופי פעולה, התייעצות והפריה הדדית, כך שיתרמו להעצמה מקצועית וחברתית של כל אחת ואחד מאתנו.

לדבריו, הוא שותף לקבוצת דיון מאז מאי 2019 המהווה עבורו ועבור חברי הקבוצה "אי של יציבות ותמיכה". אבשלום מתכוון להשריש ב-MDRT ישראל נושא זה לרווחת החברים "קיים לנו מדריך כתוב עם המלצות כיצד לארגן קבוצת דיון ולקבוע תכנים – זה המקום לפנות לכל מי שמעוניין בקרב החברים/ות להוביל או להצטרף לקבוצת דיון – שיצור קשר עם ההנהגה".

4.מנטורינג / חניכה – קיימות שלוש קבוצות להישגים אישיים: חבר MDRT; TOT (Top of the Table) או COT (Court of the Table). אבשלום מציין כי הוא "רואה פוטנציאל רב לליווי ולחניכה הדדית" והוא ישמח לשיתוף הפעולה של חברי הארגון לקיום פעילות יזומה של חניכה וליווי אישי של חברי הארגון. לדברי אבשלום: "ההון האנושי הינו המפתח להצלחתנו, הניסיון הרב שצברנו באמצעות חברי הארגון לאורך השנים והשאיפה למצוינות הינן 'הדבק' שמאחד אותנו בדרכנו יחד להצלחה".

5.כנסים מקצועיים וימי עיון ברוח ארגון MDRT העולמי שיכללו: העצמה אישית, מוטיבציה, נושאים מקצועיים ואקטואליים – עם אנשי מקצוע מובילים שיהוו השראה למצוינות.

בין היתר, מתוכנן כנס באילת לחברי הארגון בין התאריכים 24-25.10.21, אשר בנוסף לתכנים הייחודיים לחברי הארגון, החל מהיום השני בצהריים, יתקיימו הרצאות אשר יהיו פתוחות ונגישות לכלל משתתפי הכנס מתוך מטרה לחלוק את חווית רוח הארגון ולאפשר לכלל משתתפי הכנס לקחת חלק בפעילויות הייחודיות של הארגון.

כמו כן, בשנת 2022 מתוכננת להתקיים נסיעה לכנס השנתי שיערך בארצות הברית בעיר בוסטון בין התאריכים 26-29.6.22. מדובר בכנס פרונטלי עם המובילים בעולם בכל התחומים הקשורים למקצועיות, להשראה ולמוטיבציה. לדברי אבשלום, "יש שיאמרו שזוהי 'זריקת המרץ' השנתית שלהם עד לנסיעה הבאה".

6.פרויקטים מיוחדים בקהילה – נשמח לקבל המלצות מהחברים/ות.

מפגשי הכנה

צוות ההנהגה החדש של ארגון MDRT ישראל בהובלת אבשלום קיים זה מכבר מפגשי הכנה לקראת כניסתם לתפקיד, במהלכם חברי צוות ההנהגה החדשה שקדו על "מפת דרכים" במטרה להצעיד יחד את ארגון MDRT ישראל קדימה. ההנהגה מורכבת מהחברים הבאים לפי (סדר א'-ב'): סו"ב אלפסי אריאלה COT, סו"ב בראל בועז, סו"ב גיא אלון CFP, סו"ב ויקלמן נאוה TOT, סו"ב מרק ג'ופי TOT, סו"ב לבקוביץ ורדה, סו"ב שגב אילן.

"חברות בארגון MDRT מהווה עבורנו מצפן לשלושה תחומים מרכזיים: ערכי, מקצועי ואישי", מדגיש מושקוביץ. הוא מבקש "לפרגן לכל חברות וחברי MDRT על הדרך לשמירת הכבוד הדדי ביננו ולכלל העוסקים בתחום הביטוח הפיננסים והפרישה, מה שיבטיח לשמור על מקצוענו כמקצוע מכובד ומוביל עם שליחות. על ידי הצבת דוגמה אישית והכרה בערכינו נוכל לצור קבוצה שירצו להשתייך אליה חברים קיימים וחדשים".

טיפ מאבשלום: לרשות החברים בארגון קיים אתר האינטרנט העולמי (https://www.mdrt.org), אמליץ להיכנס ל"איזור המשאבים" (Resource Zone) וליהנות מתובנות וכלים מקצועיים המובילים בעולם. כמו כן, קיימת אפליקציה עם סרטונים מכל התחומים המקצועיים האפשריים: פרישה, תכנון פיננסי, ביטוח חיים, קונספט האדם השלם, סרטוני מוטיבציה והשראה ועוד – למי שמעוניין להתחיל את הבוקר עם אימון אישי מושלם.

ולסיום, בפרוס השנה החדשה הנהגת MDRT ישראל מאחלים לסוכנים ולבני משפחותיהם שנה טובה ובריאות איתנה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email