יו"ר MDRT ישראל: "הסניף הישראלי הוא הגדול והמוביל באירופה"

כנס MDRT באילת יתמקד השנה במנהיגות עסקית, רגולציה ותרומה לקהילה. אלון אבן חן, יו"ר MDRT ישראל: "למרות שאנחנו מדינה קטנה, אנחנו תורמים משמעותית למועדון העולמי והוא בהחלט מכיר בכך"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס MDRT הארצי, שיתקיים ב־20־19 במרץ, יום לפני הכנס הפנסיוני של הלשכה באילת, יתמקד השנה במנהיגות עסקית, רגולציה ותרומה לקהילה. בכנס יתארחו חברים מובילים במועדון הבינלאומי היוקרתי ובהם אסווין צ'האוהן, מנהל אזור אירופה והמזרח התיכון ב־MDRT ,סו"ב יוסי מנור יו"ר MDRT אירופה. בכנס יתארחו גם סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח ושמעון מירון, מנכ"ל הכשרה ביטוח. הכנס יעסוק בין היתר בקשיי הרגולציה והדרכים להתמודד עמם, מודלים חדשים להשקעות, ותהליכים במשרד הסוכן לאור השינויים ברגולציה.

בנוסף, יתקיים דיאלוג בין הנהלת המועדון עם החברים, וחברי MDRT בכירים ישתפו את המשתתפים בשינויים בעסקיהם. זהו כנס MDRT אילת ראשון עבור יו"ר MDRT ישראל, סו"ב אלון אבן חן, שהחליף את יוסי מנור לפני כ־9 חודשים. אבן חן הוא מסוכני הביטוח הוותיקים בארץ בתחום ביטוח החיים והביטוח הפנסיוני, בו הוא פועל מאז 1975 ,והוא בעל תואר CLU – התואר הבינלאומי הגבוה ביותר לסוכן ביטוח חיים. אבן חן הוא חבר ותיק במועדון הבינלאומי היוקרתי לביטוח חיים ה־MDRT ,המונה כיום כ־50 אלף חברים מ־67 מדינות בכל רחבי העולם. הוא הצטרף לארגון לפני 38 שנה, ומזה כ־21 שנה הוא נמצא בדירוג המוביל שלו – "top of the table" המונה חברים בעלי הכנסות מעמלות על מכירת ביטוחי חיים, פנסיה ופיננסים בשווי 558 אלף דולר בשנה לפחות. פי 6 מהכנסות מעמלות המחייבות חבר רגיל של ה־MDRT.

סו"ב אלון אבן חן

בראיון למגזין "ביטוח ופיננסים" של הכנס הפנסיוני, אומר אבן חן כי "הסניף הישראלי הוא הסניף הגדול והמוביל באירופה. הוא גדול אף יותר מזה של אנגליה, שנחשבת למולדת הביטוח. למרות שאנחנו מדינה קטנה, אנחנו תורמים משמעותית למועדון העולמי, וה־MDRT בהחלט מכיר בכך". בהתייחסו לסוגיית הרגולציה בישראל אמר אבן חן כי "הבעיה בארץ אינה עם עיקרון הרגולציה אלא עם תכיפותה, ופעמים רבות חוסר הסדר שבה והיעדר דיאלוג מספק ומקדים עם גורמים מקצועיים בענף הביטוח". בנוסף, הוא מתנגד לכך שתגמול הסוכן יתבצע על ידי המבוטח ולא המבטח. "סוכן הביטוח צריך לקבל את עמלתו מחברת הביטוח ולא מהלקוח, אלא במקרים של שירותים נוספים שאינם חלק מהמוצר שרכש הלקוח, ועליו מתוגמל הסוכן מהמבטח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email