סו"ב אלי שטרק – יו"ר ועדת קשרי קהילה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו”ב אלי שטרק שימש בקדנציה הקודמת כיו”ר ליסוב, סוכנות לביטוח של לשכת סוכני ביטוח. כיו”ר ליסוב דאג שטרק לקדם לטובת חברי הלשכה ביטוחים בתחומים שונים כמו שיניים, בריאות וסיעוד, אחריות מקצועית, וזאת בהנחות משמעותיות וכיסויים מצוינים, כמו גם לתוכנית משרדית לניהול משרד הסוכן.

סו"ב שטרק

בקדנציה הנוכחית ביקש שטרק לפעול בתחום קשרי הקהילה ומונה לתפקיד יו”ר הוועדה לקשרי קהילה של הלשכה. שטרק (64) נשוי לדבורה, אבא לליאור, יואב ויעל, ומחכה בימים אלה לנכד שישי. הוא סוכן ביטוח ותיק (מ־1978). בשנת 2000 הקים עם סו”ב אורי צפריר (אז משנה למנכ”ל כלל־ביטוח) את “צפרירים קבוצת ביטוח” הפועלת באמצעות "צפונית סוכנות לביטוח בע"מ", שהינה סוכנות חיתום בכל ענפי הביטוח ומהגדולות בענף.

במסגרת תפקידו כיו”ר הוועדה לקשרי קהילה, שטרק כבר פנה הן לגופים המייצגים נזקקים והן לנותני חסויות כדי לקדם את פעילות הוועדה, אליה התנדבו 10 חברי לשכה לצדו של היו”ר.

“אנחנו נפעל לטובת מי שזקוקים לנו ובכל הארץ. אם זה חיילים בודדים, שאין להם איפה לישון, אם זה הלומי קרב, ניצולי שואה עריריים, חולי סרטן בודדים, ילדי פנימיות, יתומים, נשים מוכות – נהיה בכל מקום שיצטרכו אותנו”, מצהיר שטרק. בשלב ראשון נפגש שטרק עם ראשי איתוראן, נותנת החסות הראשית לפעילות קשרי הקהילה של לשכת סוכני ביטוח בשנים האחרונות.

“אנחנו מתכננים פעילויות בנפח כספי די גדול. נשמח שאיתוראן תמשיך להיות נותנת החסות לפעילויות אלו, אבל אם יידרשו כספים נוספים, יש לנו גם קשר עם ספקי שירות מובילים, חברות ביטוח וסוכנויות גדולות שכבר הסכימו לסייע ולתרום למימון ככול שיידרש”, אומר שטרק.

הפעילות הראשונה של הוועדה תתקיים בשיתוף איתוראן ב־26 בפברואר 2018, אז יתקיים קרנבל פורים לילדים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי בבית הספר “רננים” בקריית שמונה. ב־19 במרץ 2018 יתקיים מופע התרמה חגיגי במיוחד למען ילדים חולי סרטן במרכז הקונגרסים בחיפה, שבמרכזה הופעה של להקת “טיפקס”.

שטרק קורא לסוכנים המעוניינים להשתתף באירועים אלה ליצור עמו קשר. “פעילות קהילתית של הלשכה מסייעת לתדמית הסוכנים ולתדמית הענף כולו, וכך הקהילה מכירה אותם גם כמי שמעניקים”, מדגיש אלי.

“אני מוצף בפניות של גופי רווחה, פנימיות וגופים אחרים שמעוניינים לשתף אתנו פעולה. אחד הדברים שאנחנו מתכננים הוא לערוך לילדי פנימיות של משפחות במצוקה בר-מצווה חגיגית במיוחד. ניקח 10-15 בני ובנות מצווה, נשכור אולם ונערוך להם מסיבת מצווה, להם, לבני משפחתם הקרובים ולחבריהם הקרובים. נממן להם ולהוריהם גם ביגוד חגיגי לטובת האירוע. בנוסף נוציא גם אוטובוס עם בני ובנות המצווה לירושלים, שם יעלו הבנים לתורה בכותל, נערוך ארוחה חגיגית וניצור להם אירוע נעים ומשמח. אני קורא לסוכנים להגיע. אני בטוח שגם אנחנו נהנה, כי אין הנאה גדולה מהנתינה”, אומר שטרק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email